Slet tanečních bohů v Lucerně!

Ve StarDance všichni zažili radost, pot i slzy. Osobnosti z hereckého i hudebního prostředí a profesionální tanečníci se opět shledají na jednom tanečním parketu!

Je nám velkou ctí Vás pozvat na velkou taneční show s charitativním záměrem, na které se v osobě naší lektorky Kristýnky podílí i naše taneční škola.

Nápad se zrodil v hlavě herečky a finalistky předloňského ročníku StarDance Jitky Schneiderové: „Díky StarDance jsem zažila velmi výjimečné okamžiky, našla jsem v sobě skrytou vášeň pro tanec. Po intenzivní půlroční taneční jízdě ve mně zůstaly nadšení a energie, které chci rozdávat dál. Když jsem viděla, jak najednou tancem žije celá naše rodina, zrodil se nápad propojit myšlenku taneční show s kampaní Hledáme rodiče. Již několik let jsem její patronkou. Projekt se věnuje podpoře pěstounských rodin a vyhledávání nových náhradních rodičů,“ .

Takže: MIX OSOBNOSTÍ ZE STAR DANCE - všechny řady dohromady. A na vlastní oči? Lze to! A pro kohokoli! Máte-li chuť a čas, kupte lístek a udělejte si výlet! Krásný večer plný tance! Taky večer pro dobrou věc. V krásném prostředí.

Díky tanci! 5. dubna 2017. Lucerna, Praha.

Bude to krásné. Bude to milé.

 


Rozvrh kurzů - PODZIM 2022 Letní latino ženy Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV