O nás

Taneční škola Coufalovi byla založena již v roce 1990 a výuce společenského tance se věnuje již více než 20 let. Je držitelem mezinárodního certifikátu kvality WORLD DANCE & DANCE SPORT COUNCIL a vlastní licenci na užívání loga EURO DANCE CENTER.

Taneční škola Coufalovi, jak bylo hned v úvodu řečeno, se zabývá zejména společenským tancem, který se snaží přiblížit všem věkovým kategoriím – ať už se jedná o taneční kroužek pro děti (3 - 8 let), taneční pro středoškoláky – mládež, vysokoškoláky či kurzy tance pro dospělé. A nabízí kurzy všech tanečních úrovní: začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí, super pokročilí, ale i kurzy HOBBY. Velmi oblíbenými se staly i kurz salsa pro páry, kurz latino pro páry či kurz tango argentino pro páry.

A samozřejmě Taneční škola Coufalovi nenabízí jen párový tanec, ale v nabídce má i kurzy pro jednotlivce – latino pro ženy fitness, solo salsa + latino, latino pro dívky (7 - 14 let), zumba či tanec pro seniory.

V létě má kompletní nabídku letních aktivit, ať už jde o příměstský tábor se zaměřením na tanec a anglickou konverzaci, intenzivní kurz latino pro ženy, populární letní školu tance či asistentské léto.

Taneční škola Coufalovi nabízí kompletní servis tance – výuku tance v kurzech – ale i individuálně. Zajistí taneční vystoupení na různé společenské akce či plesy. Od roku 2009 se zabývá prodejem kvalitní taneční obuvi značky JF Dance. Ale připraví Vám i svatební tanec – ať už jako opakování základů či vlastní taneční choreografii, se kterou překvapíte Vaše svatebčany.

Většina kurzů probíhá na sále St. Joseph v centru Olomouce (1. Máje 12 Olomouc), s velmi dobrým spojením MHD a případně velkým parkovištěm na náměstí Republiky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu coufalovi@coufalovi.cz či na telefonu +420608508308 nebo +420775297637.

Rozvrh kurzů - PODZIM 2022 Letní latino ženy Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV