PRO-AM - tanec s profi tanečníkem

STARDANCE NA VLASTNÍ KŮŽI?
Chcete se ocitnout v kůži celebrity, kterou trénuje profesionální tanečník? Tak právě pro Vás je určen kurz s názvem Pro-Am (Profesionál - Amatér)! Určitě znáte televizní taneční soutěž STARDANCE, ve které profesionální tanečník učí tančit známou osobnost, ať už netanečníka nebo amatérského tanečníka. Tento způsob výuky taneční techniky a tanečních variací přináší výsledky mnohem dříve, než je tomu u klasických párových kurzů. To Vám jistě potvrdí i jedna z našich lektorek, Kristýna Coufalová, účastnice a vítězka 1. řady StarDance, když hvězdy tančí ...

TANEC S PROFI TANEČNÍKEM
Tento kurz obsahuje osm tanečních večerů, je určen pro ženy i muže každého věku, kteří by chtěli vyzkoušet tanec s profesionálním tanečníkem, protože buď partnera či partnerku nemají, nebo jejich protějšek netouží po tanci v takové míře jako oni. Protože jejich protějškem v tomto kurzu je "profík", tanec je mnohem snazší a pokroky jsou zřetelné mnohem dříve. Navíc dámy se budou cítit jako princezny, protože jejich profesionální partner je skvěle povede a bude o ně pečovat v nejvyšší možné míře. Naučíme se zábavné sestavy do standardních a latinsko-amerických tanců, kde nebude chybět základní krok, ale budou řádně opepřeny zajímavějšími tzv. show prvky, v podobě zvedaček či padaček. Probereme tance samba, cha - cha, rumba, jive, waltz, tango, valčík, foxtrot. 

Věříme, že Vás tento kurz nadchne. Přijďte k nám, dostanete profi partnera či partnerku a pak už se budete jen vznášet ve víru tance.

Jako jedna z mála tanečních škol v ČR nabízíme kurz, kdy amatér může celou lekci protančit s profesionálem.

 

Videa:

 

Úroveň kurzu: 

Jednotlivé úrovně kurzů na sebe navazují, u vyšší úrovně se předpokládá znalost tanečního repertoáru z předchozí úrovně.

Přihlásit se může každý, kdo má zájem se tanečné vzdělávat a má žádné až pokročilé taneční dovednosti. Ať už je pro Vás tanec výzvou, cílem, relaxací, naplněním či radostí, vítáni jste všichni. Bude Vám přidělen taneční partner či partnerka (profesionál), který Vás bude učit a postupně zdokonalovat Vaše taneční umění.

Termíny kurzu: zde

Rozsah kurzu: 8 večerů --> 7 lekcí + "taneční soutěž" mezi kurzisty

Kde: na sále St. Joseph, na ulici 1. Máje 12 v Olomouci

Kurzovné:  4.500,- Kč / osoba

Oblečení a obutí:
Lehký a pohodlný oděv a doporučujeme taneční obuv JF Dance, kterou lze zakoupit přímo na sále, kde kurz probíhá.

Vyučuje: Michal Petřík

Přihlášení:
Přihlásit se můžete zasláním e-mailu: coufalovi@coufalovi.cz. Uveďte Vaše jméno, kontaktní telefon, emailovou adresu, kurz, který jste si vybrali a jména a příjmení osob, které chcete přihlásit. 
Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 21, Olomouc. V době úředních hodin - každé úterý v čase 17:00 - 18:00. Kurz je otevřen při minimální účasti 10 osob.
Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 31. 12. 2019 (úroveň II. + III.) a 10. 3. 2020 (úroveň I. + IV.). Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům. Nahrazování řádných lekcí kurzu PRO-AM je možné pouze v případě závažných okolností, jako je například onemocnění (doložené potvrzením pracovní neschopnosti).

Dárkový šek:
Pokud chcete kurz darovat, můžete ke každému kurzu zakoupit dárkový šek. Při osobním vyzvednutí je cena šeku shodná s cenou příslušného kurzu. Pokud chcete šek zaslat poštou, připočítáváme 100,- Kč manipulační poplatek. Na šeku je standardně uveden název kurzu a jméno obdarovaného (obdarovaných). Na přání můžeme uvést ještě věnování a cenu kurzu.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.*


Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

 

 


Rozvrh kurzů: podzim/zima 2019/20 Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV Dárkový šek Svatební tanec