Rozvrh kurzů - PODZIM/ZIMA 2020/2021

ROZVRH KURZŮ - PODZIM/ZIMA 2020/2021

Změny vyhrazeny. Postupně doplňujeme další kurzy a bližší informace.

Legenda:

 

DEN ČAS KURZ KDE KDO
Pondělí     Sál St. Joseph  
  16:15 - 16:55 Tanec pro děti "školka" -  Smajlíci Malý sál  Kristýna Coufalová + asistentka
  17:00 - 17:45 Tanec pro děti "škola" -  Hvězdy (pokročilí) Malý sál  Kristýna Coufalová + asistentka
      Sál St. Joseph  
  15:30 - 16:25 Aerobic "HOBBY" Velký sál  Barbora Oklešťková
  16:30 - 17:45 Aerobic "technika" Velký sál  Barbora Oklešťková
  18:10 - 20:05 vs 20:10 - 22:05 Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál  Michal Petřík + Kristýna Coufalová
  20:10 - 22:05 vs 18:10 - 20:05 Taneční pro dospělé II. (MP) Velký sál  Michal Petřík + Kristýna Coufalová
Úterý     Sál St. Joseph  
  17:05 - 18:25 Latino pro ženy fitness I. - INTENZIV Malý sál  Pavel John
  18:30 - 19:50 Latino pro ženy fitness II. - INTENZIV Malý sál  Pavel John
      Sál St. Joseph  
  15:30 - 16:30 Aerobic "KIDS 1 " Velký sál  Barbora Oklešťková
  16:55 - 17:50 Latino pro ženy fitness I. (Z) Velký sál  Gabriela Hořínková
  17:55 - 18:50 Latino pro ženy fitness II. (MP) Velký sál  Gabriela Hořínková
  18:55 - 19:50 Latino pro ženy fitness III. (P) Velký sál  Gabriela Hořínková
do 1.12. 20:10 - 22:05 Taneční pro dospělé I. (Z) - "Exkluziv" Velký sál  Pavel John + Gabriela Hořínková
od 8.12. 20:10 - 21:25 Tango Argentino Velký sál  Pavel John + Gabriela Hořínková
Středa     Sál St. Joseph  
  16:20 - 17:00 Tanec pro děti "školka" - Berušky Malý sál  bude doplněno dle VŠ rozvrhu lektorky
  17:05 - 17:50 Tanec pro děti "škola" - Srdíčka (začátečníci) Malý sál  bude doplněno dle VŠ rozvrhu lektorky
      Sál St. Joseph  
  16:40 - 17:25 Tanec pro seniory Velký sál  Pavel John
  17:30 - 18:25 Solo salsa a latino I. (Z) Velký sál  Pavel John
  18:30 - 19:50 Solo salsa a latino III. (P) - INTENZIV Velký sál  Pavel John
od 9. 9. 20:00 - 21:05 vs. 21:10 - 22:15 PRO-AM - tanec s profíkem I. (Z) Velký sál  Michal Petřík
od 9. 9. 21:10 - 22:15 vs. 20:00 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem IV. (SP) Velký sál  Michal Petřík
od 4. 11. 20:00 - 21:05 vs. 21:10 - 22:15 PRO-AM - tanec s profíkem II. (MP) Velký sál  Michal Petřík
od 4. 11. 21:10 - 22:15 vs. 20:00 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem V. (MSP) Velký sál  Michal Petřík
Čtvrtek     Sál St. Joseph  
  16:45 - 17:25 Tanec pro děti "školka" -  Medvídci Malý sál  bude doplněno dle VŠ rozvrhu lektorky
  17:30 - 18:20 Tanec pro děti "škola" -  páry Malý sál  bude doplněno dle VŠ rozvrhu lektorky
      Sál St. Joseph  
  15:30 - 16:45 Aerobic "KIDS 2" Velký sál  Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  16:50 - 18:05 Aerobic "VELOŠKY" Velký sál  Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
od 3.12. 18:25 - 20:05 vs. 20:05 - 21:45 Pokračovací taneční pro mládež - BRONZ Velký sál  Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 3.12. 20:05 - 21:45 vs. 18:25 - 20:05 Pokračovací taneční pro mládež - BRONZ Velký sál  Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
      RCO  
do 26.11. 17:00 - 19:25 vs. 19:35 - 22:00 Základní taneční pro mládež - kurz C, D sál Pegasus  Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
do 26.11. 19:35 - 22:00 vs. 17:00 - 19:25 Základní taneční pro mládež - kurz D, C sál Pegasus  Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
Pátek     Sál St. Joseph  
  14:15 - 15:15 Aerobic "technika 8 - 10 let" Velký sál  tým trenérek
  15:15 - 16:15 Aerobic "estetika 8 - 10 let" Velký sál  tým trenérek
  16:15 - 17:15 Aerobic "estetika 14 a více let" Velký sál  tým trenérek
  17:15 - 18:15 Aerobic "technika 11 - 13 let" Velký sál  tým trenérek
  18:15 - 19:15 Aerobic "technika 14 a více let" Velký sál  tým trenérek
  19:25 - 21:20 Taneční pro dospělé "HOBBY" Velký sál / RCO  Pavel Grepl + Kristýna Coufalová
      RCO  
do 20.11. 16:45 - 19:10 Základní taneční pro mládež - kurz E sál Pegasus  Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
Sobota     Sál St. Joseph  
  9:00 - 12:00 Seminář dle termínu Velký sál  bude upřesněno
  19:30 - 22:00 Tančírna dle termínu Velký sál  bude upřesněno
Neděle      Sál St. Joseph  
  16:00-17:55 vs 18:00-19:55 vs 20:00-21:55  Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
  18:00-19:55 vs 20:00-21:55 vs 16:00-17:55   Taneční pro dospělé II. (MP) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
  20:00-21:55 vs 16:00-17:55 vs 18:00-19:55  Taneční pro dospělé III. (P) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
         

 

Rozvrh kurzů - PODZIM 2020/2021 Tanec pro děti Taneční pro mládež Studio L´AMOUR slevový poukaz Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Voucher Bandi do kurzu mládeže