Rozvrh kurzů - ZIMA / JARO 2018

ROZVRH KURZŮ - ZIMA / JARO 2018

Změny vyhrazeny. Postupně doplňujeme další kurzy a bližší informace.

Legenda:

 

DEN ČAS KURZ KDE KDO
Pondělí     MALÝ SÁL  
  17:05 - 17:50 Tanec pro děti "1.-6.třída" - pokročilí Sál St. Joseph Tereza Křížová
         
      VELKÝ SÁL  
  16:15 - 16:55 Tanec pro děti "školka" Sál St. Joseph Johana Roubalová, Jana Kolečkářová
  17:00 - 18:00 Aerobic "KIDS 1" Sál St. Joseph Barbora O. / Johana K. / Adéla B.
od 9.4. 18:15 - 19:45 Latino pro ženy fitness III. (P) Sál St. Joseph Gabriela Hořínková
do 26.3. 18:10 - 20:05 vs 20:10 - 22:05 Taneční pro dospělé Z vs MP Sál St. Joseph Michal Petřík + Kristýna Coufalová
do 26.3. 20:10 - 22:05 vs 18:10 - 20:05 Taneční pro dospělé MP vs Z Sál St. Joseph Michal Petřík + Kristýna Coufalová
Úterý     MALÝ SÁL  
  16:00 - 16:40 Tanec pro děti "školka" Sál St. Joseph Petra Hiklová
      Sál St. Joseph  
  17:55 - 19:25 LATINO pro ženy FITNESS I. - INTENZIV Sál St. Joseph Pavel John
      VELKÝ SÁL  
  15:45 - 16:45 Aerobic "KIDS 2" Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  16:50 - 17:30 Tanec pro seniory Sál St. Joseph Pavel John
  17:35 - 18:30 Latino pro ženy fitness I. (Z) Sál St. Joseph Gabriela Hořínková
  18:35 - 19:30 Latino pro ženy fitness II. (MP) Sál St. Joseph Gabriela Hořínková
  19:40 - 20:40 vs. 20:45 - 21:45 Latino + salsa pro páry - Z+MP vs P Sál St. Joseph Gabriela Hořínková + Pavel John
  20:45 - 21:45 vs. 19:40 - 20:40 Latino + salsa pro páry - P vs Z+MP Sál St. Joseph Gabriela Hořínková + Pavel John
         
Středa     MALÝ SÁL  
  16:15 - 16:55 Tanec pro děti "školka" Sál St. Joseph Markéta Kozáková
  17:00 - 17:45 Tanec pro děti "1.-5.třída" - začátečníci Sál St. Joseph Jolana Moravcová
         
      VELKÝ SÁL  
  15:45 - 17:15 Aerobic "CHILDREN" Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  17:20 - 18:15 Solo salsa + latino I. - Z Sál St. Joseph Pavel John
  18:20 - 19:15 Solo salsa + latino II. - MP Sál St. Joseph Pavel John
  19:30 - 20:40 vs. 20:45 - 21:55 PRO-AM - tanec s profikem Sál St. Joseph  
  20:45 - 21:55 vs. 19:30 - 20:40 PRO-AM - tanec s profikem Sál St. Joseph  
         
Čtvrtek     MALÝ SÁL  
         
  16:50 - 17:30 Tanec pro děti "školka"  Sál St. Joseph Tereza Křížová
         
      VELKÝ SÁL  
         
  15:45 - 16:45 Aerobic "NOVÁČCI" Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  16:45 - 18:15 Aerobic "VELOŠKY" Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  18:20 - 20:00 Pokračovací taneční pro mládež Sál St. Joseph Ondřej  a Vendula Techmannovi
         
         
Pátek        
      MALÝ SÁL  
         
      VELKÝ SÁL  
  14:00 - 15:00 Aerobic "sport 5" (14+ technika) Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  15:00 - 16:00 Aerobic "sport 4" vs "sport 3" (14+E vs 11+T) Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  16:00 - 17:00 - střídavě Aerobic "sport 1" vs "sport 2" (8+ vs 11+E) Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  17:00 - 18:00 - střídavě Aerobic "sport 2" vs "sport 1" (11+ E vs 8+ ) Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  18:00 - 19:00 - střídavě Aerobic "sport 3" vs "sport 4" (11+T vs 14+E) Sál St. Joseph Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  19:15 - 21:10 Hobby Sál St. Joseph Kristýna Coufalová + Pavel Grepl
Sobota     VELKÝ SÁL  
  19:30 - 22:00 Tančírna dle termínu Sál St. Joseph  
         
Neděle     VELKÝ SÁL  
  16:00-17:55 vs 18:00-19:55 vs 20:00-21:55 Taneční pro dospělé Z vs MP vs P Sál St. Joseph Petr a Pavlína Coufalovi
  18:00-19:55 vs 20:00-21:55 vs 16:00-17:55 Taneční pro dospělé MP vs P vs Z Sál St. Joseph Petr a Pavlína Coufalovi
  20:00-21:55 vs 16:00-17:55 vs 18:00-19:55  Taneční pro dospělé P vs Z vs MP Sál St. Joseph Petr a Pavlína Coufalovi
Letní příměstský tábor 2018 - Olomouc Letní latino ženy Rozvrh kurzů - ZIMA / JARO 2018 Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Tanec pro děti Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV