Tanec pro SENIORY

Tanec pro seniory v Olomouci, je určen všem dámám i pánům po pětapadesátce, kteří mají rádi pohyb a latinsko - americké rytmy. Obeznámíte se s tanci samba, cha-cha, rumba, jive, flamenco a mnohé další, a to vše ve svěžím a zábavném duchu. Můžete chodit sólo, s partnerem či partnerkou (nejedná se ale o párové tancování - každý tančí sólo). Čekají na Vás nové taneční prvky, skvělá muzika a hlavně pohoda a přátelská atmosféra.

 

Věk: 55 + 

Úroveň kurzu:

Termín:

Čas:

Rozsah kurzů:

Cena:

Kde: na sále St.Joseph na ulici 1. Máje 12 v Olomouci

Oblečení a obutí: Společenskou obuv i oděv můžete nechat doma, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře. Obuv doporučujeme tzv. jazzky - jsou vyrobeny speciálně pro tanec - aerobic - zumbu či veškerý indoor pohyb - tlumí nárazy, tím pádem si neničíte kolena a taky nemají gumovou podrážku, takže je veškerý pohyb snazší a zdravější.

Vyučuje: Pavel John

 

Přihlášení:
Přihlásit se můžete zasláním e-mailu: coufalovi@coufalovi.cz. Uveďte Vaše jméno, kontaktní telefon, emailovou adresu, kurz, který jste si vybrali a jména a příjmení osob, které chcete přihlásit. 
Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 21, Olomouc. V době úředních hodin - každé úterý v čase 17:00 - 18:00. Kurz je otevřen při minimální účasti 10 osob.
Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 26. září 2017 (podzimní kurz) a 30. leden 2018 (jarní kurz). Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům. 
Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

 


Rozvrh kurzů - ZIMA / JARO 2018 Taneční pro mládež Taneční pro dospělé PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Tanec pro děti Latino + salsa pro páry Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Aerobic - pro děti i dospělé TANČÍRNY pro veřejnost Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV