Tanec v létě

LÉTO V TANEČNÍ ŠKOLE COUFALOVI

Chcete prožít letošní léto plné tance? Tak právě pro Vás jsme opět připravili velkou spoustu letních aktivit.

 

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR PRO DĚTI

Letní příměstský tábor v Olomouci je určen pro děti ve věku 4 - 14 let a máme nachystány celkem tři běhy.
Protože jsou to především taneční tábory, hodně se tancuje, naučíme se spoustu tanečků, nešidíme ani anglickou konverzaci na daná témata a taky vyrábíme spoustu drobností na památku. Nezapomínáme se vyřádit venku v parku, kde hrajeme tematicky zaměřené hry.
Mohlo by se zdát, že taneční tábor je především pro děvčátka, ale opak je pravdou, téma je vždy připraveno tak, aby bavilo jak děvčata, tak i hochy. Jen ten tanec je takový bonus. Více informací zde.

V letošním roce chystáme i novinku - a to tábor pobytový. Více informací zde.

 

LETNÍ LATINO PRO ŽENY

Letní latino pro ženy - je intenzivní týdenní kurz tance a vzhledem k tomu, že je pět dní po sobě, má i dobrý vliv na naši mysl i naše těla. Letos budou lektory opět Gabi Hořínková a Johny - tedy Pavel John. Více informací zde.

 

LETNÍ TANČÍRNY

A pokud si chcete v létě jen tak zatančit, jsou pro Vás určeny již dobře známé TANČÍRNY! Více informací zde.
 

 

Každý si přijde na své. Ať už to bude příměstský taneční tábor v Olomouci pro vaše děti nebo pro Vás tanec v páru, či solo latino jen pro ženy. Letos v létě může tančit celá rodina!

Rozvrh kurzů - PODZIM 2022 Letní latino ženy Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV