Tanec v létě

LÉTO V TANEČNÍ ŠKOLE COUFALOVI

Chcete prožít letošní léto plné tance? Tak právě pro Vás jsme opět připravili velkou spoustu letních aktivit.

 

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR PRO DĚTI

Letní příměstský tábor v Olomouci je určen pro děti ve věku 4 - 14 let a máme nachystány celkem čtyři běhy.
Protože jsou to především taneční tábory, hodně se tancuje, naučíme se spoustu tanečků, nešidíme ani anglickou konverzaci na daná témata a taky vyrábíme spoustu drobností na památku. Nezapomínáme se vyřádit venku v parku, kde hrajeme tematicky zaměřené hry.
Mohlo by se zdát, že taneční tábor je především pro děvčátka, ale opak je pravdou, téma je vždy připraveno tak, aby bavilo jak děvčata, tak i hochy. Jen ten tanec je takový bonus. Více informací zde.

 

LETNÍ LATINO PRO ŽENY

Letní latino pro ženy - je intenzivní týdenní kurz tance a vzhledem k tomu, že je pět dní po sobě, má i dobrý vliv na naši mysl i naše těla. Letos budou lektory opět Gabi Hořínková a Johny - tedy Pavel John. Více informací zde.

 

"MĚSÍC TANCE" PRO PÁRY

Jarně - letní kurz pro absolventy stříbra (mládež) a pro dospělé úrovně III a Hobby. Čekají Vás nejen nové figury a sestavy do 8 tanců, ale i pilování techniky a principů, jak jednotlivé tance správně tančit a spousta zábavy - celkem přes 25 hodin tance. Více informací zde.

 

LETNÍ TANGO ARGENTINO

TANGO ARGENTINO je velmi oblíbený kurz, který poprvé proběhl v červnu 2013 v intenzivní formě a zaznamenal velký úspěch. Argentinské tango je hudební a taneční styl, který pochází z Jižní Ameriky z konce 19. století. Argentinské tango má oproti standardnímu tangu typické "kulaté" latinskoamerické držení, bez předepsaných pravidel. Je plné zajímavých kroků a velmi vášnivé. Více informací zde.

 

LETNÍ TANČÍRNY

A pokud si chcete v létě jen tak zatančit, jsou pro Vás určeny již dobře známé TANČÍRNY! Více informací zde.
 

 

Každý si přijde na své. Ať už to bude příměstský taneční tábor v Olomouci pro vaše děti nebo pro Vás tanec v páru, či solo latino jen pro ženy. Letos v létě může tančit celá rodina!

Rozvrh kurzů: podzim/zima 2019/20 Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Svatební tanec