Tanec v létě

LÉTO V TANEČNÍ ŠKOLE COUFALOVI

Chcete prožít letošní léto plné tance? Tak právě pro Vás jsme opět připravili velkou spoustu letních aktivit.

 

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR

Letní příměstský tábor v Olomouci 2014 je určen pro děti ve věku 4 - 11 let a máme nachystány celkem tři běhy.
Každý z nich je jinak tematicky zaměřen. První týden nás čeká velké téma AFRIKA, pro velký úspěch se toto téma opakuje z loňského roku, viz naše fotogalerie zde.
Druhý běh se bude točit kolem pirátů, moře a pokladu, protože nás nečeká nic jiného než - PIRÁTI Z KARIBIKU.
A třetí týden se vracíme zpět na souš, kovbojové a indiáni, to vše je INDIÁNSKÉ LÉTO - tedy DIVOKÝ ZÁPAD.
Protože jsou to především taneční tábory, hodně se tancuje, naučíme se spoustu tanečků, nešidíme ani anglickou konverzaci na daná témata a taky vyrábíme spoustu drobností na památku - sukýnky, tužkovníky, náhrdelníky a spoustu dalšího. Nezapomínáme se vyřádit venku v parku, kde hrajeme tematicky zaměřené hry.
Mohlo by se zdát, že taneční tábor je především pro děvčátka, ale opak je pravdou, téma je vždy připraveno tak, aby bavilo jak děvčata, tak i hochy. Jen ten tanec je takový bonus. Více informací zde.

 

LATINO PRO ŽENY

Letní latino pro ženy - je vždy jeden týden v měsíci každý den odpoledne, je to intenzivní kurz tance a vzhledem k tomu, že je pět dní po sobě, má i dobrý vliv na naši mysl i naše těla. Letos bude lektorem Johny - tedy Pavel John. Více informací zde.

 

TANEČNÍ VÍKEND pro páry

Tanec v páru – chcete s námi prožít dvojnásobně prodloužený taneční víkend? Tak pro Vás je zde v nabídce již každoroční LETNÍ ŠKOLA TANCE, kde se scházejí milovníci tance, ať už mládež nebo dospělí, piluje se technika a abychom při tanci dobře vypadali. Více informací zde.

 

TANČÍRNA

A pokud si chcete v létě jen tak zatančit, jsou pro Vás určeny již dobře známé TANČÍRNY! Více informací zde.
 

 

Každý si přijde na své. Ať už to bude příměstský taneční tábor v Olomouci pro vaše děti nebo pro Vás tanec v páru, či solo latino jen pro ženy. Letos v létě může tančit celá rodina!

ROZVRH KURZŮ - JARO 2019 Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Letní příměstský tábor 2019 - Olomouc Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Svatební tanec