Léto - kurzy pro páry

TANEC PRO PÁRY v LÉTĚ

TANGO ARGENTINO  -   LATINO A SALSA PRO PÁRY

Úroveň: začátečníci + mírně pokročilí

Cena: 450,- Kč / osoba

Kde: na sále St. Joseph, na ulici 1. Máje 12 v Olomouci

Termín:  V létě 2017 nebudou tyto kurzy otevřeny - děkujeme za pochopení.

Čas: každý den ve stejný čas 19:40 – 20:55

Rozsah kurzu: 5 lekcí (lekce = 75 minut) / týden v měsíci (po - pá)

Oblečení a obutí:
Společenskou obuv i oděv můžete nechat doma, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře.
Obuv doporučujeme tzv. jazzky - jsou vyrobeny speciálně pro tanec - aerobic - zumbu či veškerý indoor pohyb - tlumí nárazy, tím pádem si neničíte kolena a taky nemají gumovou podrážku, takže je veškerý pohyb snazší a zdravější.

Vyučuje: Pavel John a Gabriela Hořínková

 

Přihláška:

Poslední možný termín pro odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je vždy ve čtvrtek před intenzivním týdnem, tedy 9.6 pro červen, 7.7 pro červenec, 28.7 pro srpen a 8.9 pro září.
Přihlášky přijímáme i v kancelářči TŠ Coufalovi, v době úředních hodin - každý čtvrtek v čase 17:00 - 18:00 na Lazecké 21 v Olomouci.

Storno podmínky:

Pokud se již přihlásíte a přihlášku potvrdíte zaplacením a ze zdravotních důvodů se nebudete moci kurzu zúčastnit, platí následující stornovací podmínky.
Zrušení přihlášky lze provést pouze písemně na adresu: Taneční škola Coufalovi, Lazecká 21, 779 00 Olomouc. Nebo na e-mail: coufalovi@coufalovi.cz

Kurz je otevřen při minimální účasti 10 párů.

 

Letní příměstský tábor 2018 - Olomouc Letní latino ženy Rozvrh kurzů - ZIMA / JARO 2018 Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Tanec pro děti Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV