Taneční pro mládež

Základní kurzy začínají vždy na začátku září a končí zpravidla začátkem prosince. Naučíte se základy mnoha různých tanců, dozvíte se něco málo o jejich historii a také se seznámíte se základními pravidly chování ve společnosti.

Kurzy jsou pořádány na vysoké společenské a taneční úrovni, uplatňujeme moderní formy výuky, pořizujeme společné fotografie, organizujeme doplňkové akce, jako jsou např. nepovinné nedělní tančírny, Maškarní prodloužená či nultá lekce (červen).

Místo konání:

Taneční kurzy budou v letošním roce probíhat v Regionálním centru Olomouc (RCO), v sále Pegasus - v blízkosti hlavního vlakového nádraží v Olomouci. V minulých letech proběhly lekce i v kulturním domě SIDIA či v Národním domě. Nepovinné nedělní tančírny a Maškarní prodloužená budou probíhat na sále St. Joseph, který se nachází na ulici 1. Máje 12 v Olomouci.

Sál Pegasus v Regionálním centru Olomouc je moderní sál s výbornou dopravní dostupností (vlak, bus, tram - max 1 min.) a nabízí i dostatek parkovacích míst pro Vaše hosty na 1. prodloužené či závěrečné koloně. Protože jde o kongresový sál, má výbornou akustiku a umožňuje kaskádovité usazení hostů na prodloužených a záverečných kolonách, takže všichni hosté mají přehled o dění na tanečním parketu. Byl vybudován pro velké akce, má tedy dostatečnou kapacitu WC, ale hlavně je celý prostor klimatizovaný.

 

Termíny lekcí:

Úvodní akcí/lekcí základních tanečních kurzů pro mládež je tzv. nultá lekce, která probíhá vždy v květnu či červnu. Jde o nepovinnou akci, kde se kurzisté seznámí s prostory, s lektory, s asistenty, získají přehled o tom, co je během podzimu čeká a taky dostanou slevové poukazy. Slevový balíček pro naše kurzisty v letošním roce připravily firmy:

Termín Nulté lekce 2021: Nultá lekce se z důvodu epidemiologické situace neuskutečnila.

Na podzim 2021 pak zahajujeme Základní taneční kurzy pro mládež v těchto termínech:

Průkazky a bližší informace získáte prostřednictvím našich zástupců přímo na Vašich školách nebo v kanceláři TŠ v době úředních hodin, v rozmezí posledních zářijových dnů.

Délka jedné základní lekce je 140 minut a je rozdělena na dvě části s přestávkou.

Čtvrteční kurzy se střídají, tzn. že zpravidla jeden týden bude lekce probíhat 17:00 - 19:25, další týden pak bude 19:35 - 22:00. Páteční kurz bude mít vyučovací lekce v době 16:30 - 18:55 nebo 19:35 - 22:00.

Detailní informace ohledně aktuálních termínů a místa konání lekce, najdete v sekci termíny lekcí.

Rozsah kurzu:

Cena: 

Program výuky:

V základních tanečních kurzech vyučujeme tance dle revidovaného světového tanečního programu REVISED WORLD DANCE PROGRAMME vydaného SOCIAL DANCE COMMITEE při WD&DSC (WORLD DANCE AND DANCE SPORT COUNCIL, LONDON, ENGLAND).

Součástí kurzu není jen výuka tance, ale i společenská výchova (např. pozdrav a podání ruky, návštěva restaurace), kterou dnešní doba více a více vyžaduje, a je investicí, která se každému vyplatí. V době, kdy se rozvíjejí podnikatelské, manažerské a další zajímavé profese, rozhodují o Vašem úspěchu nejen odborné znalosti, ale rovněž schopnost úspěšně se pohybovat ve společnosti.

Přehled tanců pro základní kurzy:

 

Kurzisté - oblečení do tanečních kurzů:

Taneční škola Coufalovi každoročně zajišťuje slevové kupóny pro své žáky. Ve spolupráci s některými firmami mají možnost zakoupit společenské oblečení ve vybraných obchodech s výraznou slevou a dokonce poskytujeme slevový kupón i na taneční boty JF Dance.

Pánové

Dívky

 

Hosté - oblečení na 1. prodlouženou/závěrečnou kolonu

Pánové

Ženy

 

Vyučují:

Cílem naší taneční školy není zahltit kurzisty přehršlí tanců a v tancování soutěžit, což je předmětem sportovního tancování, kterému se můžete věnovat v tanečním klubu pod trenérským vedením. Snažíme se naše žáky naučit tancovat s chutí a radostí při jakékoli příležitosti, na jakýkoli rytmus.

Pokud Vás tanec nadchne a pokud se budete chtít zdokonalit a naučit se nové figury i tance, jsou tu pro Vás pokračovací taneční kurzy.

Taneční kurzy Vám vstup do společnosti usnadní. Nebojte se jich, naopak, těšte se na ně. Patří k základnímu vzdělání každého člověka. Pokud se Vám, i přes naši velkou snahu, nebude v tanečních líbit, vězte, že..."Je lepší litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic." Boccaccio

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.*

 


Letní latino ženy Rozvrh kurzů - PODZIM 2021 Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Tanec pro seniory TANEČNÍ OBUV