Termíny lekcí - Základní taneční pro mládež

ČERVEN 2021 + ZÁŘÍ 2021

NOVÉ TERMÍNY - aktuálně 

 

KURZ C Datum Den Čas Místo
6. večer 10. 6 .2021 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
7. večer 17. 6 .2021 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
8. večer  24. 6 .2021 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
9. večer 2. 9. 2021 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
Maškarní prodloužená 7. 9. 2021 Úterý 18:00 - 21:00 Sál St. Joseph
10. večer 9. 9. 2021 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
11. večer 16. 9. 2021 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
Tančírna 19. 9. 2021 Neděle 14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
Závěrečná kolona 22. 9. 2021 Středa 18:00 - 22:30 RCO

 

KURZ D Datum Den Čas Místo
6. večer 10. 6 .2021 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
7. večer 17. 6 .2021 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
8. večer  24. 6 .2021 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
9. večer 2. 9. 2021 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
Maškarní prodloužená 7. 9. 2021 Úterý 18:00 - 21:00 Sál St. Joseph
10. večer 9. 9. 2021 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
11. večer 16. 9. 2021 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
Tančírna 19. 9. 2021 Neděle 14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
Závěrečná kolona 23. 9. 2021 Čtvrtek 18:00 - 22:30 RCO

 

KURZ E Datum Den Čas Místo
6. večer 11. 6 .2021 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
7. večer 18. 6 .2021 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
8. večer  25. 6 .2021 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
9. večer 3. 9. 2021 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
Maškarní prodloužená 7. 9. 2021 Úterý 18:00 - 21:00 Sál St. Joseph
10. večer 10. 9. 2021 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
11. večer 17. 9. 2021 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
Tančírna 19. 9. 2021 Neděle 14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
Závěrečná kolona 24. 9. 2021 Pátek 18:00 - 22:30 RCO


 

 

 

PODZIM 2020

Rozdělení do konkrétního kurzu proběhne na konci srpna tak, aby byly co nejvyrovnanější počty hochů a dívek.

KURZ C Datum Den Čas Místo
1. lekce 3. 9. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
2. lekce 10. 9. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
3. lekce 17. 9. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
4. lekce 24. 9. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
5. lekce 1. 10. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
Tančírna 4. 10. 2020 Neděle 14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
1. prodloužená 7. 10. 2020 Středa 18:00 - 21:30 RCO
6. lekce 15. 10. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
7. lekce 22. 10. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
8. lekce 27. 10. 2020 Úterý  19:35 - 22:00 RCO
Maškarní prodloužená 3. 11. 2020 Úterý 18:00 - 21:00 Sál St. Joseph
9. lekce 5. 11. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
10. lekce 10. 11. 2020 Úterý 19:35 - 22:00 RCO
Tančírna 22. 11. 2020 Neděle 14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
Závěrečná kolona kurz CX 18. 11. 2020
kurz C   26. 11. 2020
Středa
Čtvrtek
18:00 - 22:30 RCO

 

 

 

KURZ D Datum Den Čas Místo
1. lekce 3. 9. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
2. lekce 10. 9. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
3. lekce 17. 9. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
4. lekce 24. 9. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
5. lekce 1. 10. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
Tančírna 4. 10. 2020 Neděle 15:40 - 16:55 Sál St. Joseph
1. prodloužená 8. 10. 2020 Čtvrtek 18:00 - 21:30 RCO
6. lekce 15. 10. 2020 Čtvrtek 17:00 - 19:25 RCO
7. lekce 22. 10. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
8. lekce 27. 10. 2020 Úterý  17:00 - 19:25 RCO
Maškarní prodloužená 3. 11. 2020 Úterý 18:00 - 21:00 Sál St. Joseph
9. lekce 5. 11. 2020 Čtvrtek 19:35 - 22:00 RCO
10. lekce 10. 11. 2020 Úterý 17:00 - 19:25 RCO
Tančírna 15. 11. 2020 Neděle 14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
Závěrečná kolona kurz DX 18. 11. 2020
kurz D   19. 11. 2020
Středa
Čtvrtek
18:00 - 22:30 RCO

 

KURZ E  Datum Den Čas Místo
1. lekce 4. 9 .2020 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
2. lekce 11. 9. 2020 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
3. lekce 18. 9. 2020 Pátek  kurz E    17:00 - 19:25 Sál St. Joseph
  18. 9. 2020 Pátek kurz EY  19:35 - 22:00 Sál St. Joseph
4. lekce 25. 9. 2020 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
5. lekce  2. 10. 2020 Pátek kurz E    19:35 - 22:00 Sál St. Joseph
  2. 10. 2020 Pátek kurz EY  17:00 - 19:25 Sál St. Joseph
Tančírna 4. 10. 2020 Neděle kurz E    14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
  4. 10. 2020 Neděle kurz EY  15:40 - 16:55 Sál St. Joseph
1. prodloužená 9.10. 2020 Pátek 18:00 - 21:30 RCO
6. lekce 16. 10. 2020 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
7. lekce 23. 10. 2020 Pátek 16:45 - 19:10 RCO
8. lekce 26.10. 2020 Pondělí 16:45 - 19:10 RCO
Maškarní prodloužená 3. 11. 2020 Úterý 18:00 - 21:00 Sál St. Joseph
9. lekce 6. 11. 2020 Pátek kurz E    17:00 - 19:25 Sál St. Joseph
  6. 11. 2020 Pátek kurz EY  19:35 - 22:00 Sál St. Joseph
10. lekce ??? ??? ??? ???
Tančírna 15. 11. 2020 Neděle 14:15 - 15:30 Sál St. Joseph
Závěrečná kolona kurz EY 25. 11. 2020
kurz E   20. 11. 2020
Středa
Pátek
18:00 - 22:30 RCO

 

 

Letní příměstský tábor 2021 - Olomouc Letní pobytový tábor pro děti 2021 Letní latino ženy Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANEČNÍ OBUV