Terapie tancem a pohybem

Tanec je úžasný ventil. Je to brána k tělu, duši, k emocím. I k těm skrytým. Hledáním cesty, jak oboje propojit, se zabývá Terapie tancem a pohybem. Budeme tančit, hýbat se, prožívat a povídat si o tom. Myslíte si, že tančit neumíte? Nevadí – nejde o dovednosti, ty nejsou potřeba. Nejde o estetičnost, ale o autenticitu.

Čemu pomáhá terapie tancem?

Snížení stresu, deprese, úzkosti, vytancování emocí (vzteku, strachu) – zvýšení schopnosti tyto pocity vyjádřit, posílení sebevědomí, odstranění bloků – chronického svalového napětí (důsledek emočního konfliktu),  léčba po úrazech, zmírnění bolesti a mnohé další.

Komu je kurz určen?

Ženám (včetně těhotných) i mužům, všech věkových kategorií. Obzvlášť vhodný je při pocitech dlouhodobé vyčerpanosti, stresu (rodinného, pracovního aj.), psychosomatických potížích (např. chronické bolesti, obtížích s reprodukcí), problémech ve vztazích.

Termíny kurzu: středy od 18:00 hod.

6.2.2019, 13.2.2019, 20.2.2019, 27.2. 2019, 6.3.2019, 13.3.2019, 20.3. 2019, 27.3.2019 a 3. 4.2019, 10.4.2019 (rozlučkové setkání)

Rozsah kurzu:

10 setkání, vždy 90 minut (celkem 20 vyučovacích hodin)

Maximálně 12 účastníků

Kde: 

St. Joseph – malý sál, na ulici 1. Máje 12 v Olomouci

Kurzovné:

2490,- Kč/ osoba

Oblečení a obutí a co budete ještě potřebovat:

Oblečení pohodlné, volnočasové – tričko, tepláky, legíny apod.. Obutí – ideálně gymnastické cvičky (stačí látkové) nebo jiné pružné boty s plochou podrážkou. Můžete být případně i bosky. Karimatku, případně malou deku na relaxaci.

Vyučuje:

PhDr. Vendula Canibalová

Přihlášení:
Přihlásit se můžete zasláním e-mailu na adresu: coufalovi@coufalovi.cz. Volnou formou uveďte Vaše jméno, kontaktní telefon, emailovou adresu, název kurzu a jména a příjmení osob, které chcete přihlásit. 
Po odeslání přihlášky obdržíte e-mailem vyrozumění o Vašem zaregistrování do kurzu spolu s bankovním účtem, na který provedete bankovním převodem úhradu celého kurzovného. Termín splatnosti je do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Přihláška je úplná a platná až po zaplacení kurzovného.
Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 29. leden 2019

Dárkový šek:
Pokud chcete kurz darovat, můžete ke kurzu zakoupit dárkový šek. Při osobním vyzvednutí je cena šeku shodná s cenou příslušného kurzu. Pokud chcete šek zaslat poštou, připočítáváme 50,- Kč manipulační poplatek. Na šeku je standardně uveden název kurzu a jméno obdarovaného. Na přání můžeme uvést ještě věnování a cenu kurzu.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.*

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na poradnahejcin@seznam.cz nebo formou soukromých zpráv na FB Poradna Hejčín.

Rozvrh kurzů: podzim/zima 2019/20 Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Svatební tanec