DVD ze základních tanečních kurzů pro mládež

Již od roku 2005 naše taneční škola nabízí DVD se sestřihem ze základních tanečních kurzů pro mládež, jehož obsahem je 1. lekce, 1. prodloužená, 2. prodloužená (maškarní + diskotéka) a závěrečná kolona.
Jde o jedinečnou památku na Vaše studentská léta, kdy jste se svou třídou chodili do tanečních. Tím, že jsou zde záběry i z první lekce, maškarní a diskotéky, kam nemají hosté přístup, jde opravdu o jedinečný materiál, na který, když se nejprve hned, pak za měsíc, rok a 10 let podíváte – vždy se upřímně pobavíte a zavzpomínáte na příjemně strávený čas na tanečním parketu. Každý kurz má své DVD, se záběry pouze z jeho lekcí.
Výrobou a distribucí DVD je pověřen pan Jiří Dvořák.

Podmínky: k vyrobení DVD jednotlivých kurzů je potřeba, aby si DVD v každém kurzu objednalo 60 % zúčastněných. Pokud si DVD objedná přes 80 % kurzistů, sníží se cena.

Cena: 150,- Kč/ kus

Kontakt: Jiří Dvořák - www.ivideos.cz

Ukázka tvorby:
sestřih z lekcí - 2004
sestřih z lekcí - 2005
sestřih z lekcí - 2008
sestřih z lekcí - 2010
maškarní
Pomáda 2005 - asistenti
Pomáda 2007 - asistenti
Jackson 2009 - asistenti
Pomáda 2010 - asistenti
Valčík 2013 - asistenti
Rozvrh kurzů: podzim/zima 2019/20 Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Svatební tanec