Vystoupení + výuka - Jan Tománek + Kristýna Coufalová

Jan Tománek + Kristýna Coufalová - profesionální tanečníci z pořadu StarDance

On vtipný, pohotový, života znalý a rozumný muž z Brna. Účastník 1., 5., a 6. řady pořadu StarDance, když hvězdy tančí ... (2006 - Jolana Voldánová, 2012 - Pavlína Němcová, 2013 - Šárka Kašpárková)
Ona „učitelka“ tanca z Olomóca! Královna tanečního parketu a vítězka 1. řady StarDance v roce 2006 s Romanem Vojtkem.

Nabízíme několik variant:
  1. salsa (vystoupení) – asi 2,5 minutové vystoupení kubánské salsy
  2. salsa (vystoupení) + výuka salsy - asi 2,5 minutové vystoupení kubánské salsy + výuka základů salsy (20 – 60 minut) – vhodné na plesy, jako program, kterého se hosté zúčastní. Dále vhodné jako večerní program na školení firem – výborně funguje jako teambuilding.
  3. salsa (vystoupení) + výuka salsy + mini soutěž – to samé jako bod 2 + mini soutěž hostů v tanci salsa, která je na závěr!
  4. výuka tance - "trošičku jinak" - výuka je vedena zábavnou formou, neučí se jen klasicky kroky jako v tanečních kurzech, ale i různé "vychytávky" navíc.Rozvrh kurzů - PODZIM 2022 Letní latino ženy Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV