TANEČNÍ OBUV

Taneční boty lze zakoupit v Olomouci, a to přímo na našem sále St. Joseph, který se nachází na ulici 1. Máje 12. 

V nabídce naší taneční školy je všechna obuv, kterou naleznete na www.jfdance.cz. Máme taneční boty pro sportovní tanec, obuv do tanečních kurzů, ale i do společnosti - na plesy. Stejně tak zde naleznete i tzv. jazzky, které jsou vhodné nejen pro jazz dance, ale i pro veškeré latino kurzy, aerobic, zumbu a streetdance. Obuv dámská i pánská, značek DanceSport International, Diamant a Bloch. A pozor  i JFDance, české boty - které si oblíbili špičkoví tanečníci jako Tomáš Marek či David Odstrčil (mistři ČR).

Chtěli byste si některé boty prohlédnout a vyzkoušet? Nemáme žádnou otevírací dobu, ale plně se přizpůsobíme Vám! Termín a čas si můžete domluvit buď přes e-mail coufalovi@coufalovi.cz nebo telefonicky na čísle +420775297637. 

 


Rozvrh kurzů - PODZIM 2022 Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost TANEČNÍ OBUV Dárkový šek