***PLES***PLES***PLES***PLES***

Srdečně Vás zveme na závěrečný Ples tanečních kurzů pro dospělé, který proběhne 7.4. 2018 od 19:30 v RCO v sále Pegasus.

Přijďte si zatančit!:-)
Jde o ples, kde budete mít možnost zatančit si všechny tance, které si umíte představit! Nejen valčík a polku. Ale i waltz, jive, square rumbu, salsu, slowfox, sambu, quickstep, rokec hopec, merenque, blues, paso - doble, bachatu, tango, čardáš, rumbu, slowrock, mazurku či cha - chu. Čeká Vás bohatý kulturní program a i klasická tombola.
Hudbu zajistí nejlepší světové orchestry a skupiny z CD. 
Oblečení: Ladislav Špaček 

Vstupenky jsou v předprodeji od 20.3.2018 - v úředních hodinách Taneční školy Coufalovi, každé úterý v čase 17:00 - 18:00 na ulici Lazecká 21 v Olomouci. Vstupné 200,- Kč/v předprodeji nebo 250,- Kč/na místě. V kanceláři Taneční školy Coufalovi lze platit pouze hotově. VSTUP ZDARMA mají kurzisté těchto jarních kurzů - taneční pro dospělé - úroveň I, II, III i hobby.

Těšíme se na Vás, lektorský tým TŠ Coufalovi:-)

Rozvrh kurzů - ZIMA / JARO 2020 Letní příměstský tábor 2020 - Olomouc Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV