PLES PLNÝ TANCE

PLES PLNÝ TANCE

Taneční škola Coufalovi Vás srdečně zve na PLES PLNÝ TANCE, který proběhne 11. duben 2015 od 19:30 v RCO v sále Pegasus.

Přijďte si zatančit!:-)
Jde o ples, kde budete mít možnost zatančit si všechny tance, které si umíte představit! Nejen valčík a polka. Ale i waltz, jive, square rumba, salsa, slowfox, samba, quickstep, rokec hopec, merenque, blues, paso - doble, bachata, tango, čardáš, rumba, slowrock, mazurka či cha - cha. Čeká Vás bohatý kulturní program a i klasická tombola.
Hudbu zajistí skvělá kapela až z Hradce Králové - LUCKY BAND 
Oblečení: Ladislav Špaček 
Vstupenky jsou v předprodeji od února - v úředních hodinách Taneční školy Coufalovi, každý čtvrtek v čase 17:00 - 18:00 na ulici Lazecká 21 v Olomouci. Vstupné 190,- Kč/v předprodeji nebo 250,- Kč/na místě. V kanceláři Taneční školy Coufalovi lze platit pouze hotově. 

Těšíme se na Vás, lektorský tým TŠ Coufalovi:-)

Rozvrh kurzů - PODZIM 2020/2021 Tanec pro děti Taneční pro mládež Studio L´AMOUR slevový poukaz Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Voucher Bandi do kurzu mládeže