Podzimní ples plný tance - 9. 12. 2018

Srdečně Vás zveme na závěrečný ples Tanečních kurzů pro dospělé, který proběhne 9. prosince 2018 od 19:30 v RCO v sále Pegasus.

Přijďte si zatančit!:-)
Jde o ples, kde budete mít možnost zatančit si všechny tance, které si umíte představit! Nejen valčík a polku. Ale i waltz, jive, square rumbu, salsu, slowfox, sambu, quickstep, rokec hopec, merenque, blues, paso - doble, bachatu, tango, čardáš, rumbu, slowrock, mazurku či cha - chu. Čeká Vás bohatý kulturní program a i klasická tombola.
Hudbu zajistí skvělá kapela až z Hradce Králové - LUCKY BAND 
Oblečení: Ladislav Špaček 

Vstupenky jsou v předprodeji v úředních hodinách Taneční školy Coufalovi, každé úterý v čase 17:00 - 18:00 na ulici Lazecká 21 v Olomouci. Vstupné 200,- Kč/v předprodeji nebo 250,- Kč/na místě. V kanceláři Taneční školy Coufalovi lze platit pouze hotově. VSTUP ZDARMA mají kurzisté těchto podzimních kurzů - taneční pro dospělé - úroveň I, II, III, IV i hobby.

Těšíme se na Vás, lektorský tým TŠ Coufalovi:-)

Rozvrh kurzů - PODZIM 2021 Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Tanec pro seniory TANEČNÍ OBUV Dárkový šek Individuální lekce tance