Taneční škola Coufalovi hledá nové lektory!

Taneční škola Coufalovi hledá nové lektory! 

Společenský tanec, flamenco, swing, salsa, orientální tanec, zouk, bachata, zumba, twerk, step či jazz.
Všechny případné zájemce proto zve na konkurz, který se uskuteční v neděli 18. května 2014 na sále St. Joseph na ulici 1. Máje 12 v Olomouci (nad restaurací Goliáš) v čase 16:00 - 19:00. Hlásit se mohou jak jednotlivci (pánové i dámy), tak páry.

Požadujeme: 
1) nadšení, elán, chuť a aktivní přístup
2) otevřenou a pozitivní osobnost
3) pedagogické a komunikační schopnosti 
4) spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu a flexibilitu
5) týmovou spolupráci

Náplň práce: 
Vedení skupinových tanečních kurzů všech věkových kategorií (děti, junioři, mládež, vysokoškoláci, dospělí, senioři), seminářů a individuálních lekcí.

Nabízíme: 
Zázemí olomoucké taneční školy s dlouholetou tradicí, zajímavou a zábavnou práci. Příjemné pracovní prostředí, možnost seberealizace a možnost dalšího vzdělávání. Zajímavé finanční ohodnocení.

Způsob přihlášení:
1) Zašlete přihlášku do konkurzu na adresu coufalovi@coufalovi.cz (životopis s krátkým průvodním motivačním dopisem)
2) Na základě přihlášky Vás pozveme na konkrétní čas v neděli 18. května 2014, kdy se bude konat osobní pohovor a praktická ukázka Vašich dovedností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci a osobní setkání!
Taneční škola Coufalovi

Rozvrh kurzů - PODZIM 2020/2021 Tanec pro děti Taneční pro mládež Studio L´AMOUR slevový poukaz Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Voucher Bandi do kurzu mládeže