Voucher Bandi do mládežnických tanečních

Milí studenti, účastníci našich tanečních kurzů!

Naše taneční škola ve spolupráci s firmou BANDI VAMOS s.r.o., Vám poskytuje slevové vouchery na nákup společenského oblečení (obleky, košile,…) v prodejně BANDI na ulici Rooseveltova v Olomouci. Slevový voucher Vám si můžete stáhnout na odkazu ZDE. Formát slevového voucheru je  A4 a jsou na něm uvedena 2 paré slevového voucheru.

Pokud se rozhodnete k nákupu společenského oblečení v prodejně BANDI, vytiskněte si stažený voucher a uplatněte ho při nákupu, kdy Vám ho v prodejně vyplní (nevyplňujte jej dopředu)! Kdo nemá možnost si kupón vytisknout, může si jej vyzvednout v kanceláři TŠ každé úterý v úřední hodině již vytištěný.

Slevový voucher je platný od 15. 6. 2020 do 12. 8. 2020! a je určen pouze pro účastníky středoškolských tanečních kurzů naší taneční školy, kteří již kurz uhradili.

Pánské obleky firmy BANDI Vám vřele doporučujeme a přejeme příjemný nákup se slevovým voucherem!

Váš tým Taneční školy Coufalovi

Rozvrh kurzů - ZIMA / JARO 2020 Letní příměstský tábor 2020 - Olomouc Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Voucher Bandi do kurzu mládeže