Rozvrh kurzů - PODZIM 2021

ROZVRH KURZŮ - PODZIM 2021

Změny vyhrazeny. Postupně doplňujeme další kurzy a bližší informace.

Legenda:

 

DEN ČAS KURZ KDE KDO
Pondělí     Sál St. Joseph  
  16:30 - 17:10 Tanec pro děti "školka" - Smajlíci Malý sál Jana Kolečkářová
         
      Sál St. Joseph  
  15:30 - 16:30 Aerobic KIDS 2" Velký sál Barbora Oklešťková, Natálie Poláčková
  16:35 - 17:50 Aerobic "technika" Velký sál Barbora Oklešťková, Natálie Poláčková
  18:45 - 20:15 vs 20:30 - 22:00 Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál Michal Petřík + Gabriela Hořínková
  20:30 - 22:00 vs 18:45 - 20:15 Taneční pro dospělé II. (MP) Velký sál Michal Petřík + Gabriela Hořínková
Úterý     Sál St. Joseph  
  17:05 - 18:25 Latino pro ženy fitness I. (Z) - INTENZIV Malý sál Pavel John
  18:30 - 19:50 Latino pro ženy fitness II. (MP) - INTENZIV Malý sál Pavel John
      Sál St. Joseph  
  15:30 - 16:30 Aerobic "MIX KIDS 1 a KIDS 2" Velký sál Barbora Oklešťková, Natálie Poláčková
      Velký sál  
  17:35 - 18:30 Latino pro ženy fitness I. (Z)  Velký sál Gabriela Hořínková
  18:35 - 19:30 Latino pro ženy fitness II. (MP)   Velký sál Gabriela Hořínková
  19:35 - 20:30 Latino pro ženy fitness III. (P)  Velký sál Gabriela Hořínková
Středa     Sál St. Joseph  
  16:20 - 17:00 Tanec pro děti "školka" - Berušky Malý sál Natálie Krausová
  17:05 - 17:50 Tanec pro děti "škola" - Srdíčka (začátečníci) Malý sál Natálie Krausová
      Sál St. Joseph  
  16:40 - 17:25 Tanec pro seniory Velký sál Pavel John
  17:30 - 18:25 Solo salsa a latino I. (Z) Velký sál Pavel John
  18:30 - 19:50 Solo salsa a latino III. (P) - INTENZIV Velký sál Pavel John
od 8.9. 20:00 - 21:05 vs 21:10 - 22:15 PRO-AM - tanec s profíkem I. (Z) Velký sál Michal Petřík
od 8.9. 21:10 - 22:15 vs 20:00 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem IV. (SP) Velký sál Michal Petřík
od 3.11. 20:00 - 21:05 vs 21:10 - 22:15 PRO-AM - tanec s profíkem II. (MP) Velký sál Michal Petřík
od 3.11. 21:10 - 22:15 vs 20:00 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem V. (MSP)  Velký sál Michal Petřík
Čtvrtek     Sál St. Joseph  
  16:45 - 17:25 Tanec pro děti "školka" - Medvídci Malý sál Natálie Krausová
      Sál St. Joseph  
  16:00 - 17:15 Aerobic "KIDS 1" Velký sál Barbora Oklešťková, Natálie Poláčková
  17:20 - 18:35 Aerobic "VELOŠKY" Velký sál Barbora Oklešťková, Natálie Poláčková
  17:00 - 19:25 vs 19:35 - 22:00 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
  19:35 - 22:00 vs 17:00 - 19:25 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
Pátek     Sál St. Joseph  
  19:30 - 21:00 Taneční pro dospělé "Hobby" Velký sál Pavel Grepl s partnerkou
do 24.9. 16:45 - 19:10 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 1.10. 16:30 - 18:55 vs 19:35 - 22:00 Základní taneční pro mládež Sál Pegasus RCO Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
Sobota     Sál St. Joseph  
  9:00 - 12:00  Seminář dle termínu Velký sál bude upřesněno
  19:30 - 22:00  Tančírna dle termínu Velký sál bude upřesněno
Neděle     Sál St. Joseph  
  18:45 - 20:15 vs 20:30 - 22:00   Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
  20:30 - 22:00 vs 18:45 - 20:15  Taneční pro dospělé III. (P) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
         
         
Letní latino ženy Rozvrh kurzů - PODZIM 2021 Tanec pro děti Taneční pro mládež Voucher Bandi - mládež - taneční kurzy Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Tanec pro seniory TANEČNÍ OBUV