Kurzy tance pro děti

Tanec pro děti v Olomouci – kurz je určen pro děti ve věku 3 – 14 let, které jsou rozděleny do několika skupin dle věku a úrovně pokročilosti. Cílem kurzu je všestranný pohybový i duševní rozvoj dětí – děti si osvojí správné držení těla, krokové variace, základy rytmiky, a to vše formou hry. Video z jedné besídky v MŠ Lužická – zde. Kurzy začínají vždy na konci září/začátku října a na začátku února.

 

Úroveň kurzu:

 • začátečníci + mírně pokročilí 
 • „školka“ – děti, které chodí do školky – nerozlišujeme pokročilost – u dětí školkového věku se jedná o pohybovou průpravu, každé pololetí jsou nové tanečky, děti mohou chodit i čtyři roky za sebou (skupinky Smajlíci, Motýlci, Berušky i Medvídci – jsou všechny stejné úrovně pokročilosti – můžete si vybrat kteroukoli)
 • „škola“ – děti, které chodí ve škole do 1. až 9. třídy
 • pokročilí – pouze děti školního věku

Pokud nevíte, kam Vaše dítě zařadit, neváhejte se s námi poradit – pište, volejte na tel.: 775297637 (Mgr. Kristýna Coufalová) nebo pište na e-mail naší kanceláře: coufalovi@coufalovi.cz. Pokud už do některého z našich kroužků Vaše dítě chodilo a Vy byste potřebovali radu, zda by bylo vhodné tanečky zařadit už třeba dvakrát týdně, opět neváhejte, volejte či pište, probereme to. 🙂 Je důležité zařadit dítě podle věku.

 

ROZVRH DĚTSKÝCH KURZŮ – školní rok 2023/2024

 • První lekce na začátku školního roku proběhnou v týdnu 25. 9. 2023 – 28. 9. 2023.
 • První lekce 2. pololetí proběhnou v týdnu 5. 2. 2024 – 9. 2. 2024.

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

 

Rozsah kurzu:

 • 22 lekcí + 2 otevřené lekce pro rodiče na konci každého pololetí (celý školní rok)
 • 11 lekcí + 1 otevřená lekce pro rodiče na konci pololetí (podzim, zima)
 • 11 lekcí + 1 otevřená lekce pro rodiče na konci pololetí (zima, jaro)

 

Kde:

 

Kurzovné:

 • 1.850,- Kč / dítě: zvýhodněná permanentka – celoroční: školní rok 2023/2024 (22 lekcí + 2x otevřené lekce pro rodiče na konci každého pololetí)
 • 990,- Kč / dítě: zvýhodněná permanentka – pololetní: podzim 2023 (11 lekcí + 1 otevřená lekce pro rodiče na konci pololetí)
 • 990,- Kč / dítě: zvýhodněná permanentka – pololetní: jaro 2024 (11 lekcí + 1 otevřená lekce pro rodiče na konci pololetí)
 • 100,- Kč / dítě: jednorázový vstup na zkušební lekci –> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu (podzimního nebo jarního), a to pouze jednou – do první nebo druhé lekce – slouží k ověření schopnosti dítěte zapojit se do kurzu.

Zkušební lekce je bez rodičů. Přítomnost rodičů snižuje schopnost dítěte udržet pozornost a ochotu spolupracovat a to nejen vlastního dítěte, ale i ostatních dětí. U dětských kurzů zkušební lekce prověřuje schopnost dítěte být celou lekci samo bez rodiče a udržet pozornost při výuce.

 

Oblečení a obutí:

 • Obuv: nesmí černit parketovou podlahu, preferujeme papučky, tenisky, cvičky – jarmilky, ale mohou být i sandálky, pokud jsou pevně připevněny k noze a nezouvají se.
 • Oblečení : děvčata – tričko, legíny, sukýnku a chlapci – tričko, plátěné kalhoty, tepláky
 • Pití v umělohmotné a jednoduše uzavíratelné lahvi, kterou umí dítě samostatně otevřít i zavřít a která se nevylije. Nejlépe podepsané u školkových dětí!

 

Vyučuje: Kristýna Coufalová a další lektorky

 

Přihlášení do kurzu:

Děti do 15 let může přihlásit pouze jejich zákonný zástupce.

Přihlášku k vyplnění – zde.

Po odeslání přihlášky obdržíte e-mailem vyrozumění o Vašem zaregistrování do kurzu spolu s bankovním účtem TŠ Coufalovi, na který provedete bankovním převodem úhradu kurzovného. Termín splatnosti je do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Přihláška je úplná a platná až po zaplacení kurzovného.

Podání přihlášky a úhrada kurzovného jsou možné také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 307/21, Olomouc v době úřední hodiny – každé úterý v čase 17:00 – 18:00 hodin. V případě, že budete požadovat daňový (příjmový) doklad, je úhrada kurzovného možná pouze v hotovosti v kanceláři taneční školy v době úřední hodiny. Při platbě převodem na účet, nelze daňový doklad (fakturu) zpětně vystavit. V takovém případě lze vystavit pouze potvrzení o přijetí platby (například pro zdravotní pojišťovnu).

Pokud nebude úhrada kurzovného v daném termínu provedena, můžeme Vaše místo nabídnout jiným zájemcům.

Upozornění: registrace na jednorázový vstup nezaručuje umístění v daném kurzu do dalších lekcí, počet míst v každém kurzu je vždy omezen.

Kurz je otevřen při minimální účasti 10 dětí.

Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 19. září (podzimní nebo celoroční kurz) a 30. ledna (jarní kurz) jsou-li ještě volná místa. Přihlášky na podzimní kurzy přijímáme od 15. 8. a na jarní kurzy od 5. 12.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.*

Odhlášení z kurzu:
Odhlásit se z kurzu lze pouze písemně zasláním e-mailu na adresu coufalovi@coufalovi.cz nebo doporučeným dopisem na adresu TŠ Coufalovi. Při odhlášení je uhrazené kurzovné vratné po odečtení stornovacího poplatku, který činí:

 • při odhlášení 7 dnů a více před jeho zahájením 50 % kurzovného
 • při odhlášení 6 dnů a méně před začátkem kurzu 80 % kurzovného
 • při odhlášení v den zahájení nebo po zahájení kurzu 100 % kurzovného.

Datem odhlášení se rozumí datum doručení odhlašovacího e-mailu nebo dopisu do TŠ Coufalovi.  
Celé znění platebních podmínek TŠ Coufalovi je uvedeno zde.

Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu coufalovi@coufalovi.cz či telefonu  +420 775 297 637 (Mgr. Kristýna Coufalová) nebo +420 608 508 308 (Pavlína Lustik Coufalová). Neváhejte nás kontaktovat.

Nejoblíbenější taneční kurzy

LETNÍ LATINO pro ženy

Letní tábory pro děti – Olomouc

Pokračovací taneční kurzy

Taneční pro mládež

Kurzy tance pro děti

Tančírna pro veřejnost

PRO – AM – tanec s profesionálem

Tanec pro seniory

Solo Salsa

Latino Fitness

Aerobic pro děti

Kurzy tance pro dospělé

© 2022 Taneční škola Coufalovi

Created by MARTINSAVEL.COM