PRO – AM – tanec s profesionálem

STARDANCE NA VLASTNÍ KŮŽI?
Chcete se ocitnout v kůži celebrity, kterou trénuje profesionální tanečník? Tak právě pro Vás je určen kurz s názvem Pro-Am (Profesionál – Amatér)! Určitě znáte televizní taneční soutěž STARDANCE, ve které profesionální tanečník učí tančit známou osobnost – „VIPku“. Tento způsob výuky taneční techniky a tanečních variací přináší výsledky mnohem dříve, než je tomu u klasických párových kurzů. To Vám jistě potvrdí i jedna z našich lektorek, Kristýna Coufalová, účastnice a vítězka 1. řady StarDance, když hvězdy tančí …

TANEC S PROFI TANEČNÍKEM
Tento kurz obsahuje osm tanečních večerů, je určen pro ženy i muže každého věku, kteří by chtěli vyzkoušet tanec s profesionálním tanečníkem, protože buď partnera či partnerku nemají, nebo jejich protějšek netouží po tanci v takové míře jako oni. Protože jejich protějškem v tomto kurzu je „profík“, tanec je mnohem snazší a pokroky jsou zřetelné mnohem dříve. Navíc dámy se budou cítit jako princezny, protože jejich profesionální partner je skvěle povede a bude o ně pečovat v nejvyšší možné míře. Naučíme se zábavné sestavy do standardních a latinsko-amerických tanců, kde nebude chybět základní krok, ale budou řádně opepřeny i mnohem zajímavějšími figurami. Probereme tance samba, cha – cha, rumba, jive, waltz, tango, valčík, quickstep.

Věříme, že Vás tento kurz nadchne. Přijďte k nám, dostanete profi partnera či partnerku a pak už se budete jen vznášet ve víru tance.

Jako jedna z mála tanečních škol v ČR nabízíme kurz, kdy amatér může celou lekci protančit s profesionálem.

Videa:

  • z poslední lekce podzimu 2015 úroveň II – zde
  • z poslední lekce jara 2017 – závěrečná taneční soutěž – zde

 

Úroveň kurzu: 

  • začátečníci – úroveň I.
  • mírně pokročilí – úroveň II.
  • pokročilí – úroveň III.
  • superpokročilí – úroveň IV.
  • ultrapokročilí – úroveň V.

Anebo také „bronz – silver – gold – diamond“
Přihlásit se může každý, kdo má zájem se tanečně vzdělávat a má žádné až pokročilé taneční dovednosti. Ať už je pro Vás tanec výzvou, cílem, relaxací, naplněním či radostí, vítáni jste všichni. Bude Vám přidělen taneční partner či partnerka (profesionál), který Vás bude učit a postupně zdokonalovat Vaše taneční umění.

Termíny kurzu: zde

Rozsah a organizace kurzu: balíček 8 lekcí v pevně stanovených termínech a časech, kdy se profesionální tanečník věnuje celých 60 minut pouze svému partnerovi – amatérovi a přizpůsobuje rozsah a tempo výuky každému amatérovi individuálně podle jeho potřeb. Jedná se vlastně o individuální taneční lekce, kdy je na sále v jednu chvíli více tanečních párů a amatéři mohou být různých úrovní od úplných začátečníků po ultrapokročilé.

Kde: na sále St. Joseph, na ulici 1. Máje 12 v Olomouci

Kurzovné:  6.300,- Kč / osoba

Oblečení a obutí:
Lehký a pohodlný oděv a doporučujeme taneční obuv JF Dance, kterou lze zakoupit přímo na sále, kde kurz probíhá.

Vyučuje: profesionální tanečníci a tanečnice

 

 

Přihláška:

Přihlásit se můžete – zde.

Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 307/21, Olomouc. V době úředních hodin – každé úterý v čase 17:00 – 18:00.

Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je vždy 14 dní před zahájením kurzu.

Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.
*Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Nahrazování lekcí zameškaných klientem v kurzu PRO-AM:
Naše taneční škola nabízí nadstandardní úroveň kurzu PRO-AM, kdy každý klient tancuje s profesionálem celou dobu trvání jednotlivých lekcí. Běžná praxe je, že se u jednoho profesionála střídají dva až tři klienti, kteří ve zbývajícím čase tancují sami. Z tohoto důvodu vyžadujeme ze strany klientů důsledné akceptování podmínek tohoto kurzu:

  • náhrada zameškané lekce bude poskytována pouze na základě nemoci doložené potvrzením o pracovní neschopnosti, případně lékařskou zprávou, a to maximálně dvakrát v období jednoho kurzu (rozsah kurzu je 8 lekcí),
  • za lekci zameškanou z jiného důvodu než z důvodu nemoci (překážka na straně klienta) se náhrada lekce neposkytuje, klient má možnost si s profesionálním tanečníkem dohodnout individuální lekci nad rámec kurzu (za zvýhodněnou cenu pro klienty probíhajícího kurzu PRO-AM 800,- Kč/60 min.).

V případě absence profesionála se náhrada poskytuje vždy a zdarma.

 

Dárkový šek:
Pokud chcete kurz darovat, můžete ke každému kurzu zakoupit dárkový šek. Při osobním vyzvednutí je cena šeku shodná s cenou příslušného kurzu. Pokud chcete šek zaslat poštou, připočítáváme 100,- Kč manipulační poplatek. Na šeku je standardně uveden název kurzu a jméno obdarovaného (obdarovaných). Na přání můžeme uvést ještě věnování a cenu kurzu.

 

Nejoblíbenější taneční kurzy

LETNÍ LATINO pro ženy

Letní tábory pro děti – Olomouc

Pokračovací taneční kurzy

Taneční pro mládež

Kurzy tance pro děti

Tančírna pro veřejnost

PRO – AM – tanec s profesionálem

Tanec pro seniory

Solo Salsa

Latino Fitness

Aerobic pro děti

Kurzy tance pro dospělé

© 2022 Taneční škola Coufalovi

Created by MARTINSAVEL.COM