Latino Fitness

Latino pro ženy probíhá v Olomouci už od roku 2005 a těší se stále větší oblibě. Je pravda, že obecně raději tančí ženy, je pravda, že přemluvit pány do kurzu je náročné –> a proto vznikl kurz Latino pro ženy – tančí se sólo, takže partner není třeba. Ale pokud by si to partner jednou rozmyslel, lze použít naučené choreografie i pro párový tanec. V roce 2013 jsme přišli se změnou názvu kurzu na LATINO PRO ŽENY FITNESS, protože tanec je fyzická činnost, která rozvíjí celé tělo a všechny svalové partie, proto je latina pro ženy velmi vhodná pro ty, které chtějí posílit a zkrášlit svoji postavu, v neposlední řadě také  zlepšit svoji kondici.

Úroveň kurzu:

  • začátečnice (úroveň I) – kurz je určen všem ženám a dívkám bez rozdílu věku, které mají rády pohyb a latinsko – americké rytmy. Můžete se zde obeznámit s tanci jako je samba, cha-cha, rumba, jive, flamenco a mnohé další, a to vše ve svěžím a zábavném duchu.
  • mírně pokročilé (úroveň II) – kurz je volným pokračováním začátečnického kurzu, do kterého se mohou hlásit jak absolventky začátečnického kurzu, tak i dámy, které do kurzu nechodily, ale už se někdy s latinsko – americkými tanci setkaly. Čekají zde na Vás nové taneční prvky, skvělá muzika a hlavně pohoda a přátelská atmosféra.
  • pokročilé (úroveň III) – kurz je určen již opravdu zkušeným tanečnicím, které minimálně dvakrát absolvovaly kurz pro mírně pokročilé. Součástí kurzu je i technika, práce paží a choreografie.

 

Termíny kurzů:

  • úterý: LF úroveň I nebo II+III (14 lekcí) – termíny – zde
  • úterý: LF „Intenziv“ úroveň I nebo III (14 lekcí) – termíny – zde

 

Rozsah kurzů:

  • Latino pro ženy FITNESS I nebo II+III. : 14 lekcí (lekce = 55 minut)
  • Latino pro ženy FITNESS „Intenziv“ I nebo III : 14 lekcí (lekce = 75 minut)

 

Kde: na sále St. Joseph, na ulici 1. Máje 12 v Olomouci

Kurzovné:

  • Latino pro ženy FITNESS I nebo II+III (14 lekcí): 1.500,- Kč / osoba – lekce 55 minut (zvýhodněná permanentka), 150,- Kč/ jednorázový vstup –> je možný pouze v prvních dvou lekcích kurzu, a to pouze jednou – do první nebo druhé lekce – z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky.
  • Latino pro ženy FITNESS „Intenziv“ I nebo III (14 lekcí): 2.500,- Kč / osoba – lekce 75 minut (zvýhodněná permanentka), 200,- Kč/ jednorázový vstup –> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu, a to pouze jednou – do první nebo druhé lekce – z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky.

Poskytujeme 50% slevu na nejlevnější 3. kurz při registraci a uhrazení 3 kurzů v jedné taneční sezóně (pololetí) z nabídky kurzů „Latino pro ženy fitness“ a „Solo salsa + latino“.

Oblečení a obutí:
Společenskou obuv i oděv můžete nechat doma, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře. Budete však potřebovat ručník na karimatku.
Obuv doporučujeme tzv. jazzky – jsou vyrobeny speciálně pro tanec – aerobic – zumbu či veškerý indoor pohyb – tlumí nárazy, tím pádem si neničíte kolena a taky nemají gumovou podrážku, takže je veškerý pohyb snazší a zdravější.

Vyučuje: Gabriela Hořínková (Latino pro ženy FITNESS I. a II+III) a Pavel John (Latino pro ženy FITNESS „Intenziv“ I. a III.)

 

 

Přihlášení:

Přihlásit se můžete – zde.

Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 307/21, Olomouc. V době úředních hodin – každé úterý v čase 17:00 – 18:00.

Přihlášky na podzimní kurzy přijímáme od 15. 8. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 26.9.

Přihlášky na jarní kurzy přijímáme od 5. 12. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 24. 1. 

Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 7 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům.

* Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.

*Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

Kurz je otevřen při minimální účasti 10 osob.

 

Vstupní čipové karty:
Pro zajištění bezpečnosti kurzistů, jsou v těch kurzech, kde nelze z organizačních důvodů zajistit dohled lektora, zapůjčovány vstupní čipové karty oproti vratné záloze 200,- Kč. Ta je vybírána v 1. lekci příslušného kurzu a v poslední lekci je po vrácení vsupní čipové karty vrácena. Maximální doba možnosti vrácení karty oproti záloze je jeden měsíc od data poslední lekce kurzu. Poté již nebude karta přijata a vybraná záloha bude použita na nákup nové čipové karty. Čipová karta umožňuje vstup do prostoru sálu 15 minut před začátkem a 15 minut po začátku každé lekce kurzu. V ostatním čase není funkční.  Její aktivace vyprší datem poslední lekce kurzu, takže nemá smysl ji uschovávat do dalšího kurzu. Vzhledem k rostoucím rizikům ve společnosti vyžadujeme, aby si vstupní kartu převzal každý kurzista. Je zakázáno cokoliv vkládat mezi vstupní dveře a zárubeň dveří nebo práh dveří jako zarážku a umožňovat tak vstup na sál komukoliv z ulice. Jedná se o bezpečnost Vaši i Vašich věcí.

 

Dárkový šek:
Pokud chcete kurz darovat, můžete ke každému kurzu zakoupit dárkový šek. Při osobním vyzvednutí je cena šeku shodná s cenou příslušného kurzu. Pokud chcete šek zaslat poštou, připočítáváme 100,- Kč manipulační poplatek. Na šeku je standardně uveden název kurzu a jméno obdarovaného (obdarovaných). Na přání můžeme uvést ještě věnování a cenu kurzu.

Dárkový šek lze objednat zde.

 

Nejoblíbenější taneční kurzy

LETNÍ LATINO pro ženy

Letní tábory pro děti – Olomouc

Pokračovací taneční kurzy

Taneční pro mládež

Kurzy tance pro děti

Tančírna pro veřejnost

PRO – AM – tanec s profesionálem

Tanec pro seniory

Solo Salsa

Latino Fitness

Aerobic pro děti

Kurzy tance pro dospělé

© 2022 Taneční škola Coufalovi

Created by MARTINSAVEL.COM