Tanec pro seniory

Tanec pro seniory v Olomouci, je určen všem dámám i pánům po pětapadesátce, kteří mají rádi pohyb a latinsko – americké rytmy. Obeznámíte se s tanci samba, cha-cha, rumba, jive, flamenco a mnohé další, a to vše ve svěžím a zábavném duchu. Můžete chodit sólo, s partnerem či partnerkou (nejedná se ale o párové tancování – každý tančí sólo). Čekají na Vás nové taneční prvky, skvělá muzika a hlavně pohoda a přátelská atmosféra.

 

Věk: 55 +

Termín:

Čas:

  • 17:20 – 18:00

Rozsah kurzů:

  • 14 lekcí (lekce = 40 minut)

Cena:

  • 950,- Kč / 14 lekcí (zvýhodněná permanentka),  100,- Kč / jednorázový vstup –> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu, z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky.

 

Kde: na sále St.Joseph na ulici 1. Máje 12 v Olomouci

Oblečení a obutí: Společenskou obuv i oděv můžete nechat doma, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře. Obuv doporučujeme tzv. jazzky – jsou vyrobeny speciálně pro tanec – aerobic – zumbu či veškerý indoor pohyb – tlumí nárazy, tím pádem si neničíte kolena a taky nemají gumovou podrážku, takže je veškerý pohyb snazší a zdravější.

Vyučuje: Pavel John

 

 

Přihlášení:

Přihlásit se můžete – zde.

Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 307/21, Olomouc. V době úředních hodin – každé úterý v čase 17:00 – 18:00.
Kurz je otevřen při minimální účasti 10 osob.

Přihlášky na podzimní kurzy přijímáme od 1.8. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 27. 9.

Přihlášky na jarní kurzy přijímáme od 5.12. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 1. 2. (jarní kurzy).

Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 7 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.
*Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

Nejoblíbenější taneční kurzy

LETNÍ LATINO pro ženy

Letní tábory pro děti – Olomouc

Pokračovací taneční kurzy

Taneční pro mládež

Kurzy tance pro děti

Tančírna pro veřejnost

PRO – AM – tanec s profesionálem

Tanec pro seniory

Solo Salsa

Latino Fitness

Aerobic pro děti

Kurzy tance pro dospělé

© 2022 Taneční škola Coufalovi

Created by MARTINSAVEL.COM