Solo Salsa

Solo salsa + latino, je kurz pro úplné začátečníky, pokud nemají protějšek pro tanec v páru, ale i pro jednotlivce, kteří již absolvovali párovou taneční techniku a teď mají chuť zkusit něco nového. Naučíte se nejen kroky k jednotlivým figurám, ale i principy rotací, a hlavně, jak hudbu správně cítit a vnímat, aby se Váš tanec stal zcela přirozeným projevem Vaší osoby, a to vše v zábavném duchu!

Úroveň kurzu:

  • začátečníci (úroveň I)
  • mírně pokročilí a pokročilí (úroveň II)

 

Termíny kurzů:

  • středa: úroveň I a úroveň II – termíny zde

 

Rozsah kurzů:

  • Solo salsa + latino I: 14 lekcí (lekce = 55 minut)
  • Solo salsa + latino II: 14 lekcí (lekce = 55 minut)

 

Kde: sál St. Joseph, ulice 1. Máje 12, Olomouc

Kurzovné:

  • Solo salsa + latino I: 14 lekcí: 1.500,- Kč / osoba – lekce 55 minut (zvýhodněná permanentka), 150,- Kč/ jednorázový vstup –> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu, a to pouze jednou – do první nebo druhé lekce – z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky.
  • Solo salsa + latino II: 14 lekcí: 1.500,- Kč / osoba – lekce 55 minut (zvýhodněná permanentka), 150,- Kč/ jednorázový vstup –> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu, a to pouze jednou – do první nebo druhé lekce – z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky.

 

Oblečení a obutí: Společenskou obuv i oděv můžete nechat doma, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře. Obuv doporučujeme tzv. jazzky – jsou vyrobeny speciálně pro tanec – aerobic – zumbu či veškerý indoor pohyb – tlumí nárazy, tím pádem si neničíte kolena a taky nemají gumovou podrážku, takže je veškerý pohyb snazší a zdravější.

Vyučuje: Pavel John

 

 

Přihlášení:

Přihlásit se můžete – zde.

Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 21, Olomouc. V době úředních hodin – každé úterý v čase 17:00 – 18:00.

Přihlášky na jarní kurzy přijímáme od 5. 12. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 24. 1.

Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 7 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.
*Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

Kurz je otevřen při minimální účasti 10 osob.

 

Vstupní čipové karty:
Pro zajištění bezpečnosti kurzistů, jsou v těch kurzech, kde nelze z organizačních důvodů zajistit dohled lektora, zapůjčovány vstupní čipové karty oproti vratné záloze 200,- Kč. Ta je vybírána v 1. lekci příslušného kurzu a v poslední lekci je po vrácení vstupní čipové karty vrácena. Maximální doba možnosti vrácení karty oproti záloze je jeden měsíc od data poslední lekce kurzu. Poté již nebude karta přijata a vybraná záloha bude použita na nákup nové čipové karty. Čipová karta umožňuje vstup do prostoru sálu 15 minut před začátkem a 15 minut po začátku každé lekce kurzu. V ostatním čase není funkční.  Její aktivace vyprší datem poslední lekce kurzu, takže nemá smysl ji uschovávat do dalšího kurzu. Vzhledem k rostoucím rizikům ve společnosti vyžadujeme, aby si vstupní kartu převzal každý kurzista. Je zakázáno cokoliv vkládat mezi vstupní dveře a zárubeň dveří nebo práh dveří jako zarážku a umožňovat tak vstup na sál komukoliv z ulice. Jedná se o bezpečnost Vaši i Vašich věcí.

 

Dárkový šek:
Pokud chcete kurz darovat, můžete ke každému kurzu zakoupit dárkový šek. Při osobním vyzvednutí je cena šeku shodná s cenou příslušného kurzu. Pokud chcete šek zaslat poštou, připočítáváme 100,- Kč manipulační poplatek. Na šeku je standardně uveden název kurzu a jméno obdarovaného (obdarovaných). Na přání můžeme uvést ještě věnování a cenu kurzu.

 

Nejoblíbenější taneční kurzy

LETNÍ LATINO pro ženy

Letní tábory pro děti – Olomouc

Pokračovací taneční kurzy

Taneční pro mládež

Kurzy tance pro děti

Tančírna pro veřejnost

PRO – AM – tanec s profesionálem

Tanec pro seniory

Solo Salsa

Latino Fitness

Aerobic pro děti

Kurzy tance pro dospělé

© 2022 Taneční škola Coufalovi

Created by MARTINSAVEL.COM