Kurzy tance pro dospělé

Kurzy tance pro dospělé či „taneční pro dospělé“ v Olomouci. Kurzy probíhají vždy na podzim (říjen – prosinec) či na jaře (únor – duben) v tanečním sále St. Joseph na ulici 1. Máje 12 v Olomouci, ve středně společenském oblečení.

Úroveň kurzů:

  • 1 – začátečníci (pro začátečníky, ale i pro ty, kteří již nějaký taneční kurz absolvovali, ale ne vše si pamatují)
  • 2 – mírně pokročilí (navazuje na začátečnický kurz, předpokládá se znalost tanečního repertoáru ze začátečnického kurzu – tedy všechny začátečnické figury do tanců: cha-cha, jive, waltz, tango, valčík, quickstep, polka, blues, salsa, merenque, hopec rokec a další)
  • 3 – pokročilí (navazuje na kurzy mírně pokročilých, předpokládá se znalost tanečního repertoáru z tanečního kurzu mírně pokročilých)
  • „Hobby“ – kurz je určen pro absolventy kurzu tance pro pokročilé, kurz je vhodný i pro bývalé tanečníky

 

Termíny kurzů: pozn. podrobný rozpis – týden po týdnu / lekce po lekci – po kliknutí na oranžový text, označující úroveň kurzu nebo slovo „zde“ níže v textu.

 

 

 

Rozsah kurzů:

  • 9 večerů (8 lekcí + závěrečný ples v RCO) -> začátečníci (úroveň 1), mírně pokročilí (úroveň 2), pokročilí (úroveň 3)
  • 11 večerů (10 lekcí + ples v RCO) -> „Hobby“

Ples je pro všechny kurzy společný, koná se v sále Pegasus v RCO.

Kde:

 

Kurzovné:

  • 2.000,- Kč / osoba (záloha 1.000,-Kč na osobu) – kurz – začátečníci (úroveň 1), mírně pokročilí (úroveň 2) a pokročilí (úroveň 3)
  • 2.500,- Kč / osoba (záloha 1.250,- Kč na osobu) – kurz „Hobby“

 

Vstupní čipové karty:
Pro zajištění bezpečnosti kurzistů jsou v těch kurzech, kde nelze z organizačních důvodů zajistit dohled lektora, zapůjčovány vstupní čipové karty oproti vratné záloze 200,- Kč. Ta je vybírána v 1. lekci příslušného kurzu a v poslední lekci je po vrácení vstupní čipové karty vrácena. Maximální doba možnosti vrácení karty oproti záloze je jeden měsíc od data poslední lekce kurzu. Poté již nebude karta přijata a vybraná záloha bude použita na nákup nové čipové karty. Čipová karta umožňuje vstup do prostoru sálu 15 minut před začátkem a 15 minut po začátku každé lekce kurzu. V ostatním čase není funkční.  Její aktivace vyprší datem poslední lekce kurzu, takže nemá smysl ji uschovávat do dalšího kurzu. Vzhledem k rostoucím rizikům ve společnosti vyžadujeme, aby si vstupní kartu převzal každý kurzista. Je zakázáno cokoliv vkládat mezi vstupní dveře a zárubeň dveří nebo práh dveří jako zarážku a umožňovat tak vstup na sál komukoliv z ulice. Jedná se o bezpečnost Vaši i Vašich věcí.

Program výuky: 
V tanečních kurzech společenských tanců vyučujeme tance dle revidovaného světového tanečního programu REVISED WORLD DANCE PROGRAMME vydaného SOCIAL DANCE COMMITEE při WD&DSC (WORLD DANCE AND DANCE SPORT COUNCIL, LONDON, ENGLAND).
Naučíte se tyto tance – dle úrovně Vašeho kurzu:
samba, cha-cha, rumba, square rumba, paso-doble, jive, waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, polka, čardáš, hopec rokec, blues a další.

 

Oblečení a obutí:
Oblečení doporučujeme středně formální – tedy určitě ne „džíny“ a tričko! Pro pány: společenské kalhoty a košili, či oblek a košili s motýlkem/kravatou. Pro dámy: Šaty koktejlového typu, sukni a halenku (střihem a materiálem vhodným do tanečních) nebo i společenské kalhoty.
Boty – nejpohodlnější a nejpraktičtější jsou určitě boty taneční. Zkuste se mrknout na taneční boty JF Dance, které máte možnost zakoupit v Olomouci, přímo na sále taneční školy Coufalovi. Dámám doporučujeme boty s plnou špičkou.

Chystáte se do tanečních a potřebujte se obléknout tak, abyste vypadali skvěle? Partnerem naší taneční školy je módní značka Pánské obleky BANDI, u které se do tanečních obléknete od hlavy až k patě. Elegantní košile, luxusní kravaty, kvalitní obuv. Navíc od nás získáte slevu 10 % pro jednorázový nákup ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

Slevu mohou uplatnit pouze účastníci právě probíhajícího kurzu Taneční školy Coufalovi pro dospělé jakékoliv úrovně, a to po předložení aktuální průkazky taneční školy Coufalovi.

 

Občerstvení:
V prostorách tanečního sálu je zákaz konzumace vlastního občerstvení. Nealkoholické i alkoholické nápoje a drobné pochutiny je možno zakoupit v baru v předsálí.

 

 

Přihlášení:
Přihlásit se můžete – zde.
Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 307/21, Olomouc. V době úředních hodin – každé úterý v čase 17:00 – 18:00.
Přihlášky na podzimní kurzy přijímáme od 15. 8. 2024. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 28. 9. 2024 (podzimní kurzy).

Přihlášky na jarní kurzy přijímáme od 5. 12. 2024. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 27. 1. 2025 (jarní kurzy).

Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům.

Kurz je otevřen při minimální účasti 10 párů.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.

*Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Dárkový šek:
Pokud chcete kurz darovat, můžete ke každému kurzu zakoupit dárkový šek. Při osobním vyzvednutí je cena šeku shodná s cenou příslušného kurzu. Pokud chcete šek zaslat poštou, připočítáváme 100,- Kč manipulační poplatek. Na šeku je standardně uveden název kurzu a jméno obdarovaného (obdarovaných). Na přání můžeme uvést ještě věnování a cenu kurzu. Více informací – zde.

Nejoblíbenější taneční kurzy

LETNÍ LATINO pro ženy

Letní tábory pro děti – Olomouc

Pokračovací taneční kurzy

Taneční pro mládež

Kurzy tance pro děti

Tančírna pro veřejnost

PRO – AM – tanec s profesionálem

Tanec pro seniory

Solo Salsa

Latino Fitness

Aerobic pro děti

Kurzy tance pro dospělé

© 2022 Taneční škola Coufalovi

Created by MARTINSAVEL.COM