Rozvrh kurzů - PODZIM / ZIMA 2019/2020

ROZVRH KURZŮ - PODZIM / ZIMA 2019/2020

Změny vyhrazeny. Postupně doplňujeme další kurzy a bližší informace.

Legenda:

 

DEN ČAS KURZ KDE KDO
Pondělí     Sál St. Joseph  
  16:20 - 17:00 Tanec pro děti "školka" "Smajlíci" Malý sál Kristýna Coufalová + asistentka
  17:05 - 17:50 Tanec pro děti "škola" "Hvězdy" (pokročilí) Malý sál Kristýna Coufalová + asistentka
      Sál St. Joseph  
  16:35 - 17:50 Aerobic "technika" Velký sál Barbora Oklešťková
do 2.12. 18:10 - 20:05 vs 20:10 - 22:05 Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál Michal Petřík + Kristýna Coufalová
do 2.12. 20:10 - 22:05 vs 18:10 - 20:05 Taneční pro dospělé II. (MP) Velký sál Michal Petřík + Kristýna Coufalová
od 6.1. 18:15 - 19:45 Latino fitness III. - INTENZIV "povánoční" Velký sál Gabriela Hořínková
od 6.1. 19:50 - 21:20 Latino fitness I. - INTENZIV "povánoční" Velký sál Gabriela Hořínková
Úterý       Sál St. Joseph  
  18:00 - 19:30 Latino pro ženy fitness II. - INTENZIV Malý sál Pavel John
      Sál St. Joseph  
  15:30 - 16:55 Aerobic "KIDS 2" Velký sál  Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  17:00 - 17:45 Tanec pro seniory Velký sál  Pavel John
  17:50 - 18:45 Latino pro ženy fitness I. (Z)  Velký sál  Gabriela Hořínková
  18:50 - 19:45 Latino pro ženy fitness II. (MP)  Velký sál  Gabriela Hořínková
do 3.12. 19:55 - 21:50 Taneční pro dospělé I. (Z) - "Exkluziv" Velký sál  Pavel John + Gabriela Hořínková
od 10.12. 19:55 - 21:10 Tango Argentino Velký sál  Pavel John + Gabriela Hořínková
Středa     Sál St. Joseph  
  16:20 - 17:00 Tanec pro děti "školka" "Berušky" Malý sál Petra Hiklová
  17:05 - 17:50 Tanec pro děti "škola" "Srdíčka" (začátečníci) Malý sál Petra Hiklová
      Sál St. Joseph  
  15:30 - 16:15 Aerobic "HOBBY" Velký sál Anetka/Baru/Adélka B./Adélka S./Dita
  16:20 - 17:20 Aerobic "KIDS 1" Velký sál Barbora Oklešťková
  17:25 - 18:20 Solo salsa + latino I. (Z) Velký sál Pavel John
  18:25 - 19:50 Solo salsa + latino III. (P) - INTENZIV Velký sál Pavel John
  20:00 - 21:05 vs 21:10 - 22:15 PRO-AM - tanec s profíkem II. (MP) Velký sál Michal Petřík
  21:10 - 22:15 vs 20:00 - 21:05 PRO-AM - tanec s profíkem III. (P)  Velký sál Michal Petřík
Čtvrtek     Sál St. Joseph  
  16:55 - 17:35 Tanec pro děti "školka" " Medvídci" Malý sál Petra Hiklová
      Sál St. Joseph  
  15:40 - 16:40 Aerobic "NOVÁČCI" Velký sál Barbora Oklešťková / Adéla Balážová
  16:45 - 18:15 Aerobic "VELOŠKY" Velký sál Adéla Balážová
od 5.12. 18:40 - 20:20 Pokračovací taneční pro mládež Velký sál Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
od 5.12. 20:20 - 22:00 Pokračovací taneční pro mládež Velký sál Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
      RCO  
do 28.11. 17:00 - 19:25 vs 19:35 - 22:00 Základní taneční pro mládež kurz C/D sál Pegasus Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
do 28.11. 19:35 - 22:00 vs 17:00 - 19:25 Základní taneční pro mládež kurz D/C sál Pegasus Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
Pátek     Sál St. Joseph  
  14:15 - 15:15 Aerobic "technika 8 - 10 let"  Velký sál Barbora O. / Adéla S. / Dita K.
  15:15 - 16:15 Aerobic "estetika 8 - 10 let" Velký sál Aneta Kučerová / Barbora Oklešťková
  16:15 - 17:15 Aerobic "technika 11 - 13 let" Velký sál Barbora O. / Adéla S. / Dita K.
  17:15 - 18:15 Aerobic "estetika 14 a více let" Velký sál Adéla Balážová
  18:15 - 19:15 Aerobic "technika 14 a více let" Velký sál Adéla Balážová
  19:20 - 21:15 Taneční pro dospělé "Hobby" Velký sál / RCO Pavel Grepl + Kristýna Coufalová
      RCO  
do 22.11. 16:45 - 19:10 Základní taneční pro mládež kurz E sál Pegasus Ondřej Techmann + Kristýna Coufalová
Sobota     Sál St. Joseph  
  9:00 - 11:00  Seminář dle termínu Velký sál  
  19:30 - 22:00  Tančírna dle termínu Velký sál  
Neděle     Sál St. Joseph  
  16:00-17:55 vs 18:00-19:55 vs 20:00-21:55   Taneční pro dospělé I. (Z) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
  18:00-19:55 vs 20:00-21:55 vs 16:00-17:55   Taneční pro dospělé II. (MP)  Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
  20:00-21:55 vs 16:00-17:55 vs 18:00-19:55  Taneční pro dospělé III. (P) Velký sál  Petr Coufal a Pavlína Lustik Coufalová
         


 

Rozvrh kurzů: podzim/zima 2019/20 Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino TANČÍRNY pro veřejnost Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Svatební tanec