Letní příměstský tábor 2018 - Olomouc

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Jde o příměstský tábor, jehož hlavní náplní nebude jen tanec a anglická konverzace, ale i rukodělná dílna, poznání mnoha míst v Olomouci, hry v přírodě, celo táborová hra a na úplném konci krátké vystoupení pro rodiče. Tábor je vhodný především pro děti, které se chtějí naučit něco nového a prožít týden plný zábavy.

Termín: 
1.    běh:    16. – 20. července 2018 - "Frozen - Elsa, Anna a Olaf"
2.    běh:    23. – 27. července 2018 - "Odvážná Vaiana - mořeplavba" (OBSAZENO - registrujeme pouze náhradníky)
3.    běh:    6. - 10. srpna 2018 - "Trollové - skřítkové"
4.    běh:    13.- 17. srpna 2018 - "Z pohádky do pohádky II"

Čas: denně 7:30 – 16:00 hod.

Místo: sál St. Joseph, ulice 1. Máje 12, Olomouc

Cena:

při registraci a platbě do 15. 6. 2018

při registraci a platbě po datu 15. 6. 2018

- v ceně je:

Věk: 4 - 13 let
V rámci každého běhu jsou děti rozděleny dle věku do dvou až třech týmů.

Lektoři:

Přihláška:

Děti do 15 let může přihlásit pouze jejich zákonný zástupce. Přihlášku zašlete na e-mailovou adresu : coufalovi@coufalovi.cz nebo na korespondenční adresu TŠ Coufalovi. Volnou formou uvedete Vaše jméno, kontaktní telefon, emailovou adresu, tábor, který jste si vybrali a jména+příjmení a věk dětí, které chcete přihlásit. Po odeslání přihlášky obdržíte e-mailem vyrozumění o Vašem zaregistrování na tábor spolu s bankovním účtem TŠ Coufalovi, na který provedete bankovním převodem úhradu kurzovného. Termín splatnosti je do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Přihláška je úplná a platná až po zaplacení kurzovného. Podání přihlášky a úhrada kurzovného jsou možné také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 307/21, Olomouc v době úřední hodiny - každé úterý v čase 17:00 - 18:00 hodin. V případě, že budete požadovat daňový (příjmový) doklad pro zdravotní pojišťovnu, je úhrada kurzovného možná pouze v hotovosti v kanceláři taneční školy v době úřední hodiny. Při platbě převodem na účet, nelze daňový doklad (fakturu) zpětně vystavit. Pokud nebude úhrada kurzovného v daném termínu provedena, můžeme Vaše místo nabídnout jiným zájemcům. 

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.*


Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu coufalovi@coufalovi.cz či telefonu  +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

Storno podmínky:

Pokud se již přihlásíte a přihlášku potvrdíte zaplacením a ze zdravotních důvodů se nebudete moci táboru zúčastnit, platí následující stornovací podmínky.
Zrušení přihlášky lze provést pouze písemně na korespondenční adrese TŠ Coufalovi nebo na e-mailu: coufalovi@coufalovi.cz

Tábor proběhne při minimální účasti 15 dětí.

FOTO a VIDEO z předchozích let:

Video z léta 2014 - krátké amatérské video z táborů - zde nebo na adrese: https://vimeo.com/106053337
Videa z roku 2015 jsou dostupná na našem FB - Piráti z Karibiku zdeLovci draků a Cesta kolem světa zde a Z pohádky do pohádky zde.

Fotogalerie z roku 2014 - Afrika zde a Piráti z Karibiku zde a Divoký západ zde
Fotogalerie z roku 2015 - na našem webu zde a na FB TŠ Coufalovi zde a na FB sál St. Joseph - Lovci draků zde a Piráti z Karibiku zde a Cesta kolem světa zde a zde a taky Z pohádky do pohádky zde. Na každém z těchto odkazů jsou jiné fotografie, takže máte-li chuť, podívejte se na všechny.

2016

2017

 


ROZVRH KURZŮ - JARO 2019 Jarní příměstský tábor 2019 - Olomouc Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Terapie tancem a pohybem TANEČNÍ OBUV Dárkový šek