Taneční pro dospělé

Kurzy tance pro dospělé či "taneční pro dospělé" v Olomouci. Kurzy probíhají vždy na podzim (říjen - prosinec) či na jaře (únor - duben) v tanečním sále St. Joseph na ulici 1. Máje 12 v Olomouci, ve středně společenském oblečení.

Úroveň kurzů:

Termíny kurzů: pozn. podrobný rozpis - týden po týdnu / lekce po lekci - po kliknutí na oranžový text, označující úroveň kurzu nebo slovo "zde" níže v textu.

Rozsah kurzů:

Ples je pro všechny kurzy společný, koná se v sále Pegasus v RCO.

Kde: 

Kurzovné:

Program výuky: 
V tanečních kurzech společenských tanců vyučujeme tance dle revidovaného světového tanečního programu REVISED WORLD DANCE PROGRAMME vydaného SOCIAL DANCE COMMITEE při WD&DSC (WORLD DANCE AND DANCE SPORT COUNCIL, LONDON, ENGLAND).
Naučíte se tyto tance - dle úrovně Vašeho kurzu:
samba, cha-cha, rumba, square rumba, paso-doble, jive, waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, polka, čardáš, hopec rokec, blues a další.

Oblečení a obutí:
Oblečení doporučujeme středně formální - tedy určitě ne "džíny" a tričko! Pro pány: společenské kalhoty a košili, či oblek a košili s motýlkem/kravatou. Pro dámy: Šaty koktejlového typu, sukni a halenku (střihem a materiálem vhodným do tanečních) nebo i společenské kalhoty.
Boty - nejpohodlnější a nejpraktičtější jsou určitě boty taneční. Zkuste se mrknout na taneční boty JF Dance, které máte možnost zakoupit v Olomouci, přímo na sále taneční školy Coufalovi.

Chystáte se do tanečních a potřebujte se obléknout tak, abyste vypadali skvěle? Partnerem naší taneční školy je módní značka Pánské obleky BANDI, u které se do tanečních obléknete od hlavy až k patě. Elegantní košile, luxusní kravaty, kvalitní obuv. Navíc od nás získáte slevu 10 % pro jednorázový nákup ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

Slevu mohou uplatnit pouze účastníci kurzu Taneční školy Coufalovi, a to po předložení slevového kupónu spolu s průkazem taneční školy, nebo potvrzením o přijetí do kurzu. Slevový kupón pro kurzisty ke stažení a vytištění zde.

Občerstvení:
V prostorách tanečního sálu je zákaz konzumace vlastního občerstvení. Nealkoholické i alkoholické nápoje a drobné pochutiny je možno zakoupit v baru v přísálí.

Přihlášení:
Přihlásit se můžete zasláním e-mailu: coufalovi@coufalovi.cz. Uveďte Vaše jméno, kontaktní telefon, emailovou adresu, kurz, který jste si vybrali a jména a příjmení osob, které chcete přihlásit. 
Přijímání přihlášek a úhrada kurzovného probíhá také v kanceláři Taneční školy Coufalovi, na ulici Lazecká 21, Olomouc. V době úředních hodin - každé úterý v čase 17:00 - 18:00. Kurz je otevřen při minimální účasti 10 párů.
Termín odevzdání přihlášek a zaplacení kurzovného je 2. 10. 2018 (podzimní kurzy), 29. 1. 2019 (jarní kurzy) a 12. 2. 2019 (Exkluziv). Přihláška je úplná a platná až po zaplacení zálohy. Zálohu je nutno uhradit do 14 dnů od zaregistrování, není-li v potvrzovacím emailu uvedeno jinak. Pokud nebude úhrada zálohy v daném termínu provedena, nabídneme Vaše místo jiným zájemcům. 

Dárkový šek:
Pokud chcete kurz darovat, můžete ke každému kurzu zakoupit dárkový šek. Při osobním vyzvednutí je cena šeku shodná s cenou příslušného kurzu. Pokud chcete šek zaslat poštou, připočítáváme 50,- Kč manipulační poplatek. Na šeku je standardně uveden název kurzu a jméno obdarovaného (obdarovaných). Na přání můžeme uvést ještě věnování a cenu kurzu.

*Zasláním přihlášky do kurzu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů a s pořizováním obrazové dokumentace z akcí, pořádaných Taneční školou Coufalovi, v rozsahu daném jejím oprávněným zájmem.*


Veškeré dotazy zodpovíme na našem e-mailu či telefonu +420 608 508 308 nebo +420 775 297 637. Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

ROZVRH KURZŮ - JARO 2019 Jarní příměstský tábor 2019 - Olomouc Tanec pro děti Taneční pro mládež Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Terapie tancem a pohybem TANEČNÍ OBUV Dárkový šek