TANČÍRNY - LÉTO 2014

TANČÍRNY

jsou taneční večery určené pro širokou veřejnost, která má ráda tanec. Během večera hraje skvělá hudba, nejen standardní a latinsko-americké tance. Některé tance hrajeme častěji, jiné méně, nechybí polka, tango Argentino, salsa či hopec rokec.
Tančírny vznikly na popud kurzistů, kteří nám říkali, že se v lekci něco naučí, a pak si to nemají kde zopakovat. Přijďte si tedy procvičit naučené, popovídat si s přáteli, či si jen tak zatančit! Těšíme se, lektorský tým TŠ Coufalovi

Termíny konání letních tančíren:
14. červen 2014, 26. červenec 2014, 23. srpen 2014 a 20. září 2014, vždy v čase 19:30 - 22:00.

Kde: sál St. Joseph - 1. Máje 12 v Olomouci

Rezervace:
Protože kapacita sálu je omezena, je potřeba si své místo rezervovat předem na e-mailu: coufalovi@coufalovi.cz.

Ceník vstupného do tančírny:
70,- Kč / osoba --> pro kurzisty některého z jarních kurzů 2014 (vstup s průkazkou (NUTNÉ JI MÍT S SEBOU) a po předchozí rezervaci, kde uvedete kurz, který jste během jara absolvovali)
100,- Kč / osoba --> ostatní veřejnost (po předchozí rezervaci)
130,- Kč / osoba --> bez předchozí rezervace (pokud ještě bude volná kapacita)

Oblečení a obutí:
Oblečení neformální, avšak vstup do sálu je dovolen pouze v čisté taneční či společenské obuvi.

Nedílnou součástí tančírny je bar se širokým výběrem nápojů a pochutin, který slouží k Vašemu občerstvení během akce. Stoly k sezení v tanečním sále jsou určeny jen pro jeho zákazníky - není proto dovoleno do tanečního sálu vnášet vlastní nápoje a jídlo.

Rozvrh kurzů - PODZIM 2020/2021 Tanec pro děti Taneční pro mládež Studio L´AMOUR slevový poukaz Taneční pro dospělé Aerobic pro děti a mládež PRO-AM - tanec s profi tanečníkem Latino pro ženy fitness Solo salsa + latino Letní latino ženy TANEČNÍ OBUV Voucher Bandi do kurzu mládeže